Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
Náš prvý rok

CEWE FOTOKNIHA ako prehľad uplynulého roka


CEWE FOTOKNIHA nemusí slúžiť len na uchovanie fotiek z dovoleniek či svadieb. Vyskúšajte si vytvoriť fotoknihu aj ako prehľad uplynulého roka a naplňte ju krásnymi spomienkami na výlety, oslavy či každodenné radosti s rodinou a priateľmi. Takáto ročenka vám bude na dlhý čas pripomínať prežité okamihy a určite ju ocenia všetci členovia rodiny.

 

CEWE FOTOKNIHA rodinka s dieťaťom

Každý rok vášho dieťatka v CEWE FOTOKNIHE

Ročná fotokniha je skvelý spôsob ako si uchovať spomienky na detstvo vášho dieťatka. Zachyťte jeho prvý úsmev, prvé kroky a prvé spoločné výlety do prehľadnej fotoknihy s popismi, aby ste aj neskôr, keď vaše dieťa vyrastie, mohli spoločne spomínať na tie krásne chvíle. Takáto fotokniha je výborným tipom na darček pre starých rodičov.

Pár sedí na gauči s CEWE FOTOKNIHOU

Rodinná ročenka


Fotoknihu vo forme rodinnej ročenky si môžete vytvoriť ako prehľad zážitkov z celého roka. Zachyťte v nej narodeninové oslavy, rodinné výlety, letnú dovolenku či lyžovačku a vytvorte tak unikátnu rodinnú kroniku s vašim vlastným príbehom.

Rôzne druhy väzby fotoknihy
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií