Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
Na Slovensku
14 predajní
bližšie k vám
 
Košík
 
Letná dovolenka s Fotolabom

CEWE FOTOKNIHA Veľká

od 19,99 €*
Tento formát sa hodí na každú príležitosť, či na spomínanie na dovolenku alebo ako darček. Na takmer 154 stránkach budú mať všetky fotografie a texty dostatok miesta!

CEWE FOTOKNIHA Veľká panoráma

od 19,99 €*
naša obľúbená klasika, ktorá sa výborne hodí na panoramatické fotografie. Vďaka priečnemu formátu získajú vaše fotografie originálny rozmer.

CEWE FOTOKNIHA XL

od 44,99 €*
Štvorcový formát vám umožní obzvlášť kreatívne usporiadanie fotografií, ktoré sa bude príjemne odlišovať od klasických formátov.

Klasická kompozícia

Len čo stlačíte spúšť fotoaparátu do polovice, aby ste zaostrili, odporúča sa pohnúť fotoaparátom ešte raz tak, aby objekt a horizont ležali pozdĺž imaginárnych línii rozdeľujúcich náhľad na tretiny. Dôležité je, že ak ležia na priesekoch týchto línií - tak to na naše oko pôsobí najpríjemnejšie.

CEWE FOTOKNIHA ukážka

"Kréta" od Enrica Hultscha

"Milujem, keď sú všetky naše fotografie z ciest kompaktne uložené a je k nim priložený text o tom, čo všetko sme na ceste zažili."

 

CEWE FOTOKNIHA zákazníčka Elke D., 46 rokov

Určovanie miesta

Kto z času na čas odfotografuje tabuľu s názvom obce, neskôr sa bude lepšie orientovať vo svojej zbierke fotografii. Tieto zábery ale nemusia slúžiť len na usporiadanie zbierky: mnohé tabuľky sa dajú tak pekne naaranžovať, že sa stanú ozdobou každého dovolenkového portfólia.

Fotografovanie panorámy

Mnohé fotoaparáty majú dnes špeciálnu funkciu panoráma, pri ktorej stačí len pootočiť kamerou. Je to dobrá možnosť, ako vniesť osvieženie do vašej zbierky fotografií. Predovšetkým, pokiaľ vaše zábery zvečnite v CEWE FOTOKNIHE, najlepšie bude ak umiestnite podľa možnosti veľkú panoramatickú fotografiu na jednu dvojstránku.

CEWE FOTOSVET Aplikácia

 
  • Pošlite pozdrav z dovolenky ako skutočnú pohľadnicu priamo cez aplikáciu!
  • Prekvapte vašu rodinu a priateľov najkrajšími fotografiami z mobilu priamo z dovolenky!
  • Novinka! S pohľadnicou XL budete mať viac
    miesta na vaše pozdravy.

 

Stiahnuť appku pre Android Stiahnuť appku pre iOS

Motívy na pohľadnice

Kostoly na ostrove Rab nádherne kontrastujú s tmavomodrým morom Adrie. Využite na takéto fotografie najjasnejšie dni dovolenky, keď slnko všetko pekne osvieti a vytvorí kontrasty. Najlepší čas na fotografovanie je ráno alebo poobede, keď už slnko nieje tak vysoko.

Obaly na smartfóny & tablety

takto si spravíte z užitočného obalu individuálneho záchrancu - a okrem toho darujete skutočného pútača pohľadov!

CEWE FOTOKNIHA ukážka

"Madeira" od Oscara Fuchsa

"Naša prvá veľká dovolenka s našimi malými dcérami (5 rokov) ma podnietila k tomu, aby som na spomienku spravil zo všetkých našich fotiek fotoknihu. DIN A4 bol ten správny formát, aby som dostal do knihy všetky fotografie. Vďaka softvéru už nemusíte pohnúť ani prstom. Sme úplne spokojní a takmer každý deň si túto knihu s nadšením pozeráme."

 

CEWE FOTOKNIHA zákazník Gregor K., 41 rokov

Pohár na latté

od 17,99 €*
S našim pohárom na latte vám ponúkame nádobu, ktorá je vďaka svojmu kužeľovitému tvaru pastvou pre oči. S fotomotívom podľa vašej voľby sa z nej stane osobitný kúsok.

Kniha na poznámky

od 11,99 €*
Perfektne sa hodí na poznámky na cestách! Či kockovaná, s riadkami alebo čistá - vytvorte si knihu na poznámky podľa vašich prianí a uvoľnite uzdu svojej fantázii.

Sklenená fotografia

24,99 €*
Tento voľne postavený dekoračný kúsok zo skla zveční vašu fotografiu úžasným spôsobom, vrátane dych zarážajúceho hĺbkového efektu.

Celkom iný životný pocit

Fotografia plná pokoja, ktorá hýri farbami. Nemáte chuť prerábať fotografiu? Množstvo fotoaparátov ponúka nastavenie rôznych farebných štýlov. Na dovolenke je takmer vždy správny: "živý" alebo "skvelý".

Nálepka na darčeky

od 1,99 €*
Popri štvorcovom variante, ktorý sa hodí napríklad na darčekovú škatuľu, si môžete objednať aj variant - panoráma. Môžete ju predovšetkým použiť na fľaše či škatuľku na čokoládu alebo pralinky.

Vyvolanie fotografií

od 0,09 €*
Nezáleží či na štandardnom alebo prémiovom papieri:
Vaše fotografie vyvoláme na najlepšom fotopapieri. Zachyťte vaše spomienky cestovanie!
Tip: Vyvolanie fotografií si môžete objednať cez mobilnú aplikáciu už na dovolenke alebo priamo vytlačiť v príslušnom obchode.
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií