Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
Fotoplagát premium - koláž

FOTOPLAGÁT PREMIUM - KOLÁŽ

Vaše najobľúbenejšie fotografie v kreatívnom usporiadaní budú vytlačené ako koláž na prémiovom papieri. Dostupný aj v panoramatickom formáte.
od 2,99 €*
Fotokoláž na plátne

FOTOKOLÁŽ NA PLÁTNE

Brilantné farby, dlhotrvajúci materiál: vytvorte si koláž z vašich fotografií ako umelecké dielo na vysokokvalitnom plátne.

od 16,99 €*
Foto panel

FOTO PANEL

Prezentujte svoje najlepšie fotografie moderne a pútavo. Foto panel si môžete vytvoriť vo formáte na výšku alebo na šírku. V dizajne podľa vášho želania sa stane pekným dekoratívnym doplnkom vášho domova.
od 24,99 €*
Fotokoláž pod akrylátovým sklom

FOTOKOLÁŽ POD AKRYLÁTOVÝM SKLOM

Vašu fotokoláž vytlačíme priamo pod akrylátové sklo s hrúbkou 4 mm. Výsledkom sú žiarivé farby a hĺbkový efekt, s ktorým vaše fotografie krásne vyniknú.
od 24,99 €*
Fotokoláž na penovej platni

FOTOKOLÁŽ NA PENOVEJ PLATNI

Vaša koláž bude vytlačená na moderný, ľahký a stabilný materiál v matnom prevedení.

od 14,99 €*
Fotokoláž na hliníkovej platni

FOTOKOLÁŽ NA HLINÍKOVEJ PLATNI

Tento stabilný a ľahký materiál je absolútnym trendom pre tlač vašich fotografií. Kvalitná tlač s matnou a antireflexnou úpravou im zabezpečí profesionálny a hodnotný vzhľad.

od 19,99 €*
Fotokoláž ako Gallery Print

FOTOKOLÁŽ AKO GALLERY PRINT

Spojením akrylátového skla a hliníkovej platne vznikne vysokokvalitný obraz na prezentáciu vašich najlepších fotografií v brilantných farbách.
od 29,99 €*
Viacdielny obraz

Viacdielny obraz


Objednanie fotokoláže online – ukážeme vám, ako ľahko sa to dá!


Niekedy je naozaj ťažké vybrať jednu najlepšiu fotografiu z množstva úžasných záberov z dovolenky, či rodinnej oslavy. S fotokolážou vyriešite tento problém veľmi jednoducho a kreatívne. Vybrať si môžete z rôznych dizajnov, usporiadaní fotografií a materiálov pre vašu koláž.


Takto si svoju fotokoláž vytvoríte online


Fotokoláž z vašich obľúbených fotografií si môžete vytvoriť v našom bezplatnom objednávkovom softvéri Môj CEWE FOTOSVET alebo priamo na našej internetovej stránke. Pre vašu koláž si môžete zvoliť niektorý z nasledujúcich materiálov:


Fotoplagát premium:
Kvalitná tlač na štyri rôzne druhy prémiového fotopapiera alebo na vysokokvalitný matný umelecký papier Fine Art Matt. Dostupný až v12-tich rôznych formátoch.


Foto na plátno:
Pomocou špeciálnych výrobných tlačových procesov vyrábame koláže tak, aby farby na vašich fotografiách ostali žiarivé, trvácne a bez nežiadúcich odleskov. Ako materiál používame vysokokvalitné ľanové tkaniny.


Foto panel:
Foto panel je veľmi modernou a jednoduchou formou fotokoláže. Zhotovujeme ho na penovú platňu, akrylátové sklo, hliníkovú platňu alebo ako Gallery Print.


Akrylátové sklo:
Vašu fotokoláž vytlačíme priamo pod akrylátové sklo, preto je tento produkt vhodný aj na umiestnenie v exteriéri. Okrem množstva preddefinovaných formátov si môžete vytvoriť vlastný, presne podľa vami požadovaných rozmerov.


Hliníková platňa:
Je to stabilný, a napriek tomu ľahký materiál, ktorý je zároveň šetrný k životnému prostrediu. Vaša koláž bude v prevedení s matnou a antireflexnou úpravou pôsobiť obzvlášť hodnotne.


Gallery Print:
Tento produkt je spojením fotografie s leskom akrylátového skla a metalickým efektom hliníkovej platne. Výsledkom sú maximálne žiarivé farby a vzhľadovo absolútne jedinečné prevedenie.


Penová platňa:
Tento materiál patrí k cenovo najdostupnejším pre vaše obrazy. Je veľmi odolný a trvácny a navyše ľahký, čo je obzvlášť praktické najmä pri väčších formátoch. Aj pri tomto produkte máte možnosť voľby individuálnych rozmerov.


Viacdielny obraz:
Pri viacdielnom obraze vznikne vaša koláž spojením viacerých jednotlivých obrazov. Pre všetky materiály ponúkame rozličné usporiadania a dizajnové predlohy, z ktorých si môžete vybrať podľa vašej chuti.


Všetky informácie o možnostiach vytvorenia vašej fotokoláže

Pri navrhovaní vašej fotokoláže nie sú vašej fantázii stanovené žiadne hranice. Základom sú vaše obľúbené snímky, ktoré skúšajte ukladať do rôznych šablón. Následne vyhodnotíme, či je kvalita vašich fotografií dostatočná pre tlač. Kvalitu a dostatočné rozlíšenie automaticky vyhodnocuje náš systém. Na indikovanie kvality slúžia smajlíky. V závislosti od vami vybraného produktu a dizajnu môžete vo svojej koláži použiť až 12 fotografií. Počas prípravy môžete kedykoľvek meniť typ produktu, formát, usporiadanie alebo dizajnové pozadie. Takisto je možné do koláže pridávať ilustrované kliparty alebo vpisovať texty. Docielite tým ešte väčšiu originalitu a osobný vzhľad. Dokonca sme pre vás aktivovali funkciu maľovania a svoju koláž môžete dotvoriť pomocou virtuálneho štetca. Po dokončení návrhu odporúčame fotokoláž dôsledne skontrolovať v náhľade s použitím lupy.


Vaša fotokoláž v hodnotnom ráme

Všetky naše fotoobrazy ponúkame aj s možnosťou závesného systému. Takto nemusíte po obdržaní vyhotoveného fotoobrazu experimentovať, čo s ním ďalej, ale zavesíte ho rovno na svoje obľúbené miesto. K plagátom a Foto na plátno je možné priobjednať rám. Túto možnosť nájdete priamo v objednávkovom systéme pri príprave a navrhovaní konkrétneho produktu. Najobľúbenejšie formáty produktu Foto na plátno si môžete objednať s unikátnym štrbinovým rámom, ktorý je dostupný v niekoľkých prevedeniach. Plagát vám v prípade záujmu zarámujeme do rámu podľa vášho výberu – z našej bohatej ponuky kvalitných rámov si vyberie naozaj každý. Tento produkt navyše ponúka možnosť výberu pasparty v niekoľkých farbách. Vďaka týmto doplnkom dosiahnete výnimočný vzhľad vašej fotokoláže.


Vaša koláž s CEWE

Pokiaľ sa pýtate, kde by ste si mali objednať svoju fotokoláž na plátne, garantujeme vám, že u nás ste v tých najlepších rukách. Ponúkame vám rôzne druhy materiálov, množstvo formátov a presvedčíme vás kvalitou tlače a žiarivými farbami. My v CEWE čerpáme z dlhoročných skúseností v oblasti spracovania fotoproduktov a fotografií a ponúkame vám ten najlepší servis. Vytvorte si svoj vlastný obraz a objednajte si svoju fotokoláž u nás ešte dnes!

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií