Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
14 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
Každý CEWE Kalendár

50 centov z predaja každého CEWE KALENDÁRA venujeme na nákup EKG prístroja pre Detské kardiocentrum v Bratislave. Objednajte si svoj osobný kalendár s vlastnými fotografiami do 31.12.2018 na stránkach Fotolab a CEWE a podporíte dobrú vec.

Každý CEWE KALENDÁR pomáha!

Ďakujeme!
Vďaka vám sme vyzbierali za rok 2017 8 268 € na kúpu prístroja pre detské kardiocentrum v Bratislave.


Po úspešnom druhom ročníku akcie „Každý kalendár pomáha“ sme sa tento rok rozhodli podporiť nákup prístroja Avoximeter, ktorý sa používa pri intervenčných a diagnostických katetrizáciách detí s chorým srdiečkom a na meranie parametrov cirkulácie krvi v tele, tzv. hemodynamiky.

Detské kardiocentrum Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb v Bratislave, a.s. je jediné špecializované pracovisko svojho druhu na Slovensku, ktoré poskytuje starostlivosť o deti s vrodenými a získanými srdcovými chybami. Bolo založené v roku 1992 a nadviazalo na činnosť I. detskej kliniky DFNsP a Oddelenia detskej kardiológie a kardiochirurgie na ÚKVCH v Bratislave.

Ambasádorom zbierky pre Detské kardiocentrum v Bratislave je Juraj Bača.

Juraj Bača s Rexom
Zdroj TV Markíza

CEWE Kalendár

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií