Fomei Terronic Basic Hoby 5 / set 1

 

Set obsahuje:
5x 35W žiarovku
Štúdiový stojan LS-10A
Softbox Octa 120 cm s voštinovým filtrom

Výkonné trvalé svetlo osadené v piatich objímkach so závitom E27 pre maximálnu variabilitu osvetlenia. Manipuláciu so svetlom umožní softbox s dvomi difúznymi látkami a voštinovým filtrom. Svetlo je ideálnym pomocníkom pre fotografiu aj pri natáčaní.

Objímka E27
Objímku môžete osadiť klasickými žiarovkami s rôznymi farebnými teplotami a opäť sa dostať nielen k pomerne dostupnému druhu osvetlenia, ale aj variabilnému a kreatívnemu.

Svetlo obsahuje 5 žiaroviek avšak svietiť môžete buď len s jednou, dvoma, troma alebo so všetkými piatimi. Máte tak možnosť nasvietiť scénu s trvalým svetlom u ktorého nevyužívate iba jeden výkon, ale môžete využívať rôzne kombinácie. Napríklad tiež môžete použiť len jednu žiarovku na modelovanie scény a akonáhle je všetko pripravené, zvýšiť intenzitu a začať fotiť, či natáčať. Vďaka neskutočnej variabilite tohto trvalého svetla môže aj začiatočník vytvárať úžasné fotografie, či videá. Toto svetlo si však nenájde uplatnenie iba u začiatočníkov, zaľúbenie v trvalom svetle so softboxom, našiel nejeden pokročilý umelec, pretože svetlo je práve najdôležitejšia zložka fotografie, alebo videa, a práve manipulácia s ním nám umožňuje tvoriť skvelá diela.

Softbox je samozrejme výhodou
Samotný softbox je vo vnútri vybavený odrazovou plochou a pôsobí ako reflektor. Takto použitý softbox Vám vytvorí  svetlo na veľkej ploche. V prípade použitia difuzera sa svetlo šíri rovnomernejšie a dôjde k redukcii tieňov. Voštinový filter zamedzí šíreniu svetla do strán a usmerní ho.