Canon Selphy CP1300 biela

Táto štýlová, prenosná a rýchla Wi-Fi fototlačiareň je ideálna na vytváranie jedinečných výtlačkov pomocou kompatibilných inteligentných zariadení, fotoaparátov a iných zariadení

Extrémne rýchla tlač v kvalite ako z fotoštúdia z inteligentných a iných zariadení
Získajte v okamihu odolné výtlačky v špičkovej kvalite z kompatibilných inteligentných zariadení, fotoaparátov a iných zdrojov – kamkoľvek sa vydáte – pomocou tejto prenosnej Wi-Fi fototlačiarne. Podeľte sa o drahocenné okamihy jedinečným spôsobom vďaka celej palete rôznych rozložení a možností náhodného radenia.

Inteligentná tlač
Doprajte si rýchlu bezdrôtovú tlač z inteligentných zariadení pomocou aplikácie Canon PRINT, služieb Mopria, Apple AirPrint a tlačidla Wi-Fi. Skombinujte zábery z viacerých smartfónov pomocou funkcie Party Shuffle.

Dlhotrvajúca kvalita
Trvácne fotografie v žiarivých farbách a vynikajúcej kvalite sú hotové za menej než 1 minútu vďaka technológii sublimácie farbiva. Automatická optimalizácia obrazu zaručí, aby vaše fotografie vyzerali vždy najlepšie, ako môžu.

Vytvárajte jedinečné obrázky
Vytvárajte jedinečné výtlačky, o ktoré sa môžete podeliť s ostatnými, mimoriadne rýchlo pomocou možností širokého rozsahu rozloženia a náhodného usporiadania, vrátane prúžkov fotografií ako z fotokabínky či fotografií na preukazy.

Tlač na cestách
Táto malá a šikovná tlačiareň sa ľahko prenáša, aby ste mohli využiť rýchlu a spoľahlivú tlač fotografií v kvalite fotoštúdia všade, kde potrebujete. Vytlačte až 54 fotografií za pomoci voliteľnej vysokokapacitnej batérie.

Systém Tlače
Metóda: systém tlače používajúci teplotný prenos sublimácie farbiva
Maximálne rozlíšenie: 300 x 300 dpi
Zafarbenie: 3 farebné atramenty (žltý, azúrový, purpurový) s ochrannou povrchovou vrstvou 256 úrovní na každú farbu (24-bitová hĺbka farieb)


Metóda tlače
Priama tlač z fotoaparátu: kompatibilné s rozhraním PictBridge (USB a bezdrôtová sieť LAN)

Priamo z pamäťovej karty: podporované typy kariet: SD, SDHC, SDXC, pamäťová jednotka USB Flash, podpora cez adaptér: miniSD, miniSDHC, microSD, microSDHC, microSDXC

Priamo z mobilného telefónu s fotoaparátom: kompatibilita s inteligentnými telefónmi, tabletmi a prenosnými zariadeniami cez rozhranie Wi-Fi (priame alebo infraštruktúrne pripojenie):
Zariadenia iOS: aplikácia Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Apple AirPrint
Zariadenia so systémom Android: aplikácia Canon PRINT Inkjet/SELPHY, doplnok Canon PRINT Service (verzia 1.20 alebo novšia), Mopria Print Service
Zariadenia so systémom Kindle Fire: doplnok Canon Print, Mopria Print Service

Tlač z počítača: áno, vyžaduje štandardný kábel USB alebo kompatibilné pripojenie Wi-Fi.

Rozhranie
Kamera: USB: pomocou portu USB typu A na tlačiarni
Wi-Fi:pomocou rozhrania PictBridge cez sieť WLAN kompatibilnú s digitálnymi fotoaparátmi

Počítač: USB: port mini-B na tlačiarni
Wi-Fi: (IEEE802.11 b/g)

Obrazovka LCD: 8,1 cm (3,2-palcový) farebný TFT hľadáčik s viacjazyčným používateľským rozhraním a nakloniteľným mechanizmom
(Jazyky: anglický, nemecký, francúzsky, taliansky, španielsky, ruský, zjednodušená čínština, tradičná čínština, kórejský, thajský, hindi, vietnamský, malajský, japonský, portugalský, turecký, arabský)

Zdroj napájania
Napájanie striedavým prúdom: áno, dodané

Akumulátorová batéria: áno, voliteľný akumulátor NB-CP2L (pribl. 54 výtlačkov veľkosti pohľadnice pri úplnom nabití)

Spotreba energie: pribl. 4 W (pohotovostný režim), približne 60 W (tlač)
Možnosť automatického vypnutia