Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD pre Nikon + 5 ročná záruka + SKVELÉ DARČEKY

5 ročná záruka
Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD pre Nikon + 5 ročná záruka + SKVELÉ DARČEKY
Kód produktu 80039524
Výrobca Tamron
K produktu dostanete darček ZADARMO (3)
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 € Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Poukaz na CEWE Fotoobrazy v hodnote 25€ Poukaz na CEWE Fotoobrazy v hodnote 25€
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Cena s DPH 1.349,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka

Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD pre Nikon + 5 ročná záruka + SKVELÉ DARČEKY

 

Zaregistrujte Váš objektív na stránke Tamron  a užívajte si 5-ročnú záruku

Základné vlastnosti:

Najkompaktnejší objektív vo svojej triede !
Objektív obsahuje 4 LD ( Low Dispersion ) a 1 XLD ( Extra Low Dispersion ) elementy, ktoré zaručujú excelentnú korekciu chromatickej aberácie
Patentovaný systém optickej stabilizácie VC ( Vibration Compensation ) s efektivitou až 4 expozičné stupne umožňuje robiť zábery „z ruky“ aj za zlých svetelných podmienok.
Ultrasonický motor USD ( Ultrasonic Silent Drive ) objektívu Tamron SP 70 – 200mm Di VC USD umožňuje rýchle a tiché zaostrovanie s možnosťou priameho manuálneho doostrenia
Kruhová clona pre krásny bokeh
Kvalitne utesnená konštrukcia odolná voči vlkhosti a prachu

Tamron SP 70 – 200mm F/2.8 Di VC USD ponúka ako stabilizáciu obrazu VC ( Vibration Compensation ) pre redukciu otrasov patentovanú spoločnosťou Tamron, tak aj USD ( Ultrasonic Silent Drive ) motor, ktorý umožňuje rýchle a tiché automatické zaostrovanie. Tento objektív zo série SP ( Super Performance ) vo svojej konštrukcii plne využíva špecializované optické členy, ktoré boli navrhnuté pre poskytovanie špičkovej kvality obrazu, vrátane LD a XLD elementov. Tamron v objektíve SP 70 – 200mm VC USD minimalizoval všetky typy chromatickej aberácie, čím z neho urobil špičku vo svojej triede bez ohľadu, či je používaný na fotoaparáte formátu APS-C alebo full frame. Svetelnosť objektívu SP 70 – 200mm VC USD F/2.8 umožňuje dosiahnutie harmónie medzi brilantným rozlíšením a jemnými rozostrenými efektami. Tento ideálny objektív naplno využíva svoju kruhovú clonu pre dosiahnutie umeleckého rozostrenia obrazu.

Tento vysokorýchlostný objektív so svetelnosťou f/2.8 je vybavený VC ( Vibration Compensation ) systémom, ktorý pomáha snímať stabilné zábery a vytvára dojem ako by bol obraz doslova nalepený priamo v hľadáčiku fotoaparátu. Bezproblémové robenie záberov „z ruky“ je teda možné aj v zlých svetelných podmienkach. Systém VC od spoločnosti Tamron je založený na systéme 3 cievok, kde riadiace cievky elektromagneticky aktivujú skupinu VC šošoviek kompenzujúcich otrasy prostredníctvom troch oceľových guličiek. Kompenzačné šošovky sú v objektíve upevnené iba týmito guličkami, dôsledkom čoho je dosiahnutý ich plynulý pohyb bez trenia a odporu.

Všetky objektívy Tamron sa vyznačujú vysokou presnosťou automatického ostrenia a sú navrhnuté tak, aby jednoducho zachytili objekty v takmer každej situácii. Niekedy je ale potrebné zábery jemne doladiť za pochodu. Integrácia priameho manuálneho ostrenia Vám ponúka práve túto možnosť : namiesto prepínania vypínačov môže fotograf prepnúť z automatického na manuálne ostrenie jednoducho nastavením ostriaceho krúžku.

Vstavaný Ultrasoncký USD motor Vám zaručí rýchle, presné a tiché zaostrovanie. V ultrazvukovom motore generuje piezoelektrický element usporiadaný v kruhovej formáciu ultrazvukové vibrácie v metalickom kruhovom statore. Vibračná energia je využitá na rotáciu metalického krúžku rotora, ktorý je upevnený k statoru. Rotačná energia je následne prenášaná z rotora na ovládanie ostriaceho člena. Výsledkom je vysoko citlivý člen s tichým chodom, vysokým krútiacim momentom a rýchlym ostrením.

Konštrukcia odolná voči vlhkosti napomáha ochrániť objektív pred vniknutím vody a robí ho tak ideálnym pre použitie v exteriéroch

Technické špecifikácie:
Rozsah : 70 – 200mm
Konštrukcia : 23 elementov v 17 skupinách
Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť : 1,3 m
Priemer filtra : 77mm
Počet lamiel clony : 9
 

Základné parametre
Farba Čierna
Typ objektívu Zoom teleobjektív
Ohnisková vzdialenosť od 70 mm
Ohnisková vzdálenost do 200 mm
Ekvivalentné ohnisko (po prepočítaní crop faktora) cca 105-300 mm
Svetelnosť od (f /) 2.8
Max. clona f/32
Optické členy 23
Skupiny 17
Počet lamiel clony 9
Optická stabilizácia ÁNO
Antireflexné vrstvy / povrchová úprava ÁNO
Min. zaostrovacia vzdialenosť 130 cm
Pohon AF Ultrazvukový zaostrovací motor
Obmedzenie rozsahu AF ostrenie NIE
Stupnica zaostrené vzdialenosti ÁNO
Závit pre filter 77 mm
Bajonet Nikon F
Určené pre fotoaparáty APS-C, Full Frame
Kompatibilné s Full-frame fotoaparátmi ÁNO
Zvýšená odolnosť konštrukcie NIE
Max. priemer 85.8 mm
Max. dĺžka 196.7 mm
Hmotnosť objektívu 1470
Obsah balenia objektívu Predná a zadná krytka, slnečná clona
Príslušenstvo