Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD pre Nikon + 5 ročná záruka + SKVELÉ DARČEKY

5 ročná záruka
Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD pre Nikon + 5 ročná záruka + SKVELÉ DARČEKY
Kód produktu 80039524
Výrobca Tamron
K produktu dostanete darček ZADARMO (3)
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 € Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Poukaz na CEWE Fotoobrazy v hodnote 25€ Poukaz na CEWE Fotoobrazy v hodnote 25€
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Cena s DPH 1.349,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka
Simulátor objektívu

Simulátor hĺbky ostrosti

Pri simulátore hĺbky ostrosti by sme Vám radi predstavili, čo tento pojem znamená.. Pri objektíve si nevšímame len schopnosť priblíženia, túto funkciu si môžete vyskúšať na simulátore objektívov , ale aj tzv. clonové číslo. Toto číslo definuje, aké množstvo svetla dokáže objektív prepustiť. Pri nízkych clonách ako f/1,4 / 1,8 / 2,8  môžete fotografovať bez obáv aj v horších svetelných podmienkach. Okrem iného má clonové číslo vplyv aj na ostrosť fotografie. Opäť platí, že čím je clonové číslo nižšie, tým je pozadie a popredie menej ostré a opačne. Pri nižšom clonovom čísle bude ostrá len tá časť na ktorú bolo zaostrené.

wire_f17.jpg
wire_f20.jpg
wire_f28.jpg
wire_f35.jpg
wire_f56.jpg
wire_f71.jpg
wire_f80.jpg
wire_f100.jpg
wire_f130.jpg
wire_f140.jpg
wire_f160.jpg
wire_f160.jpg

Tamron SP 70-200mm f/2.8 Di VC USD pre Nikon + 5 ročná záruka + SKVELÉ DARČEKY

 

Zaregistrujte Váš objektív na stránke Tamron  a užívajte si 5-ročnú záruku

Základné vlastnosti:

Najkompaktnejší objektív vo svojej triede !
Objektív obsahuje 4 LD ( Low Dispersion ) a 1 XLD ( Extra Low Dispersion ) elementy, ktoré zaručujú excelentnú korekciu chromatickej aberácie
Patentovaný systém optickej stabilizácie VC ( Vibration Compensation ) s efektivitou až 4 expozičné stupne umožňuje robiť zábery „z ruky“ aj za zlých svetelných podmienok.
Ultrasonický motor USD ( Ultrasonic Silent Drive ) objektívu Tamron SP 70 – 200mm Di VC USD umožňuje rýchle a tiché zaostrovanie s možnosťou priameho manuálneho doostrenia
Kruhová clona pre krásny bokeh
Kvalitne utesnená konštrukcia odolná voči vlkhosti a prachu

Tamron SP 70 – 200mm F/2.8 Di VC USD ponúka ako stabilizáciu obrazu VC ( Vibration Compensation ) pre redukciu otrasov patentovanú spoločnosťou Tamron, tak aj USD ( Ultrasonic Silent Drive ) motor, ktorý umožňuje rýchle a tiché automatické zaostrovanie. Tento objektív zo série SP ( Super Performance ) vo svojej konštrukcii plne využíva špecializované optické členy, ktoré boli navrhnuté pre poskytovanie špičkovej kvality obrazu, vrátane LD a XLD elementov. Tamron v objektíve SP 70 – 200mm VC USD minimalizoval všetky typy chromatickej aberácie, čím z neho urobil špičku vo svojej triede bez ohľadu, či je používaný na fotoaparáte formátu APS-C alebo full frame. Svetelnosť objektívu SP 70 – 200mm VC USD F/2.8 umožňuje dosiahnutie harmónie medzi brilantným rozlíšením a jemnými rozostrenými efektami. Tento ideálny objektív naplno využíva svoju kruhovú clonu pre dosiahnutie umeleckého rozostrenia obrazu.

Tento vysokorýchlostný objektív so svetelnosťou f/2.8 je vybavený VC ( Vibration Compensation ) systémom, ktorý pomáha snímať stabilné zábery a vytvára dojem ako by bol obraz doslova nalepený priamo v hľadáčiku fotoaparátu. Bezproblémové robenie záberov „z ruky“ je teda možné aj v zlých svetelných podmienkach. Systém VC od spoločnosti Tamron je založený na systéme 3 cievok, kde riadiace cievky elektromagneticky aktivujú skupinu VC šošoviek kompenzujúcich otrasy prostredníctvom troch oceľových guličiek. Kompenzačné šošovky sú v objektíve upevnené iba týmito guličkami, dôsledkom čoho je dosiahnutý ich plynulý pohyb bez trenia a odporu.

Všetky objektívy Tamron sa vyznačujú vysokou presnosťou automatického ostrenia a sú navrhnuté tak, aby jednoducho zachytili objekty v takmer každej situácii. Niekedy je ale potrebné zábery jemne doladiť za pochodu. Integrácia priameho manuálneho ostrenia Vám ponúka práve túto možnosť : namiesto prepínania vypínačov môže fotograf prepnúť z automatického na manuálne ostrenie jednoducho nastavením ostriaceho krúžku.

Vstavaný Ultrasoncký USD motor Vám zaručí rýchle, presné a tiché zaostrovanie. V ultrazvukovom motore generuje piezoelektrický element usporiadaný v kruhovej formáciu ultrazvukové vibrácie v metalickom kruhovom statore. Vibračná energia je využitá na rotáciu metalického krúžku rotora, ktorý je upevnený k statoru. Rotačná energia je následne prenášaná z rotora na ovládanie ostriaceho člena. Výsledkom je vysoko citlivý člen s tichým chodom, vysokým krútiacim momentom a rýchlym ostrením.

Konštrukcia odolná voči vlhkosti napomáha ochrániť objektív pred vniknutím vody a robí ho tak ideálnym pre použitie v exteriéroch

Technické špecifikácie:
Rozsah : 70 – 200mm
Konštrukcia : 23 elementov v 17 skupinách
Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť : 1,3 m
Priemer filtra : 77mm
Počet lamiel clony : 9
 

Základné parametre
Farba Čierna
Typ objektívu Zoom teleobjektív
Ohnisková vzdialenosť od 70 mm
Ohnisková vzdálenost do 200 mm
Ekvivalentné ohnisko (po prepočítaní crop faktora) cca 105-300 mm
Svetelnosť od (f /) 2.8
Max. clona f/32
Optické členy 23
Skupiny 17
Počet lamiel clony 9
Optická stabilizácia ÁNO
Antireflexné vrstvy / povrchová úprava ÁNO
Min. zaostrovacia vzdialenosť 130 cm
Pohon AF Ultrazvukový zaostrovací motor
Obmedzenie rozsahu AF ostrenie NIE
Stupnica zaostrené vzdialenosti ÁNO
Závit pre filter 77 mm
Bajonet Nikon F
Určené pre fotoaparáty APS-C, Full Frame
Kompatibilné s Full-frame fotoaparátmi ÁNO
Zvýšená odolnosť konštrukcie NIE
Max. priemer 85.8 mm
Max. dĺžka 196.7 mm
Hmotnosť objektívu 1470
Obsah balenia objektívu Predná a zadná krytka, slnečná clona
Príslušenstvo