Tamron SP 45mm f/1.8 Di VC USD Canon + SKVELÉ DARČEKY

5 ročná záruka
Tamron SP 45mm f/1.8 Di VC USD Canon + SKVELÉ DARČEKY
Kód produktu 80045382
Výrobca Tamron
K produktu dostanete darček ZADARMO (3)
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 € Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Poukaz na CEWE Fotoobrazy v hodnote 25€ Poukaz na CEWE Fotoobrazy v hodnote 25€
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Cena s DPH 719,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka
Simulátor objektívu

Simulátor hĺbky ostrosti

Pri simulátore hĺbky ostrosti by sme Vám radi predstavili, čo tento pojem znamená.. Pri objektíve si nevšímame len schopnosť priblíženia, túto funkciu si môžete vyskúšať na simulátore objektívov , ale aj tzv. clonové číslo. Toto číslo definuje, aké množstvo svetla dokáže objektív prepustiť. Pri nízkych clonách ako f/1,4 / 1,8 / 2,8  môžete fotografovať bez obáv aj v horších svetelných podmienkach. Okrem iného má clonové číslo vplyv aj na ostrosť fotografie. Opäť platí, že čím je clonové číslo nižšie, tým je pozadie a popredie menej ostré a opačne. Pri nižšom clonovom čísle bude ostrá len tá časť na ktorú bolo zaostrené.

wire_f17.jpg
wire_f20.jpg
wire_f28.jpg
wire_f35.jpg
wire_f56.jpg
wire_f71.jpg
wire_f80.jpg
wire_f100.jpg
wire_f130.jpg
wire_f140.jpg
wire_f160.jpg
wire_f160.jpg

Tamron SP 45mm f/1.8 Di VC USD Canon + SKVELÉ DARČEKY

 

Aj pri plnej clone F / 1.8 poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s maximálnou korekciou farebnej vady, a to vďaka využitiu sofistikovaných sklenených materiálov a vysoko moderné optické konštrukcie

Konštrukcia objektívu Tamron SP 45mm F / 1.8 Di VC USD (Model F013) sa skladá z 10 členov v 8 skupinách zahŕňajúce 2 lisované sklenené asférické členy a 1 LD člen (Low Dispersion).
Asférické členy účinne napravujú zakrivenie poľa, aby zabezpečili rovinnosť obrazovej roviny, zatiaľ čo efektívne kompenzujú sférické a komatické aberácie na dosiahnutie vynikajúcej rovnomernosti v celom rozsahu.
LD a XLD skla kompenzujú chromatickej aberácie, ktoré majú tendenciu vznikať u objektívov s vysokou svetelnosťou, a tým zaisťujú krištáľovo čistý obraz.

Fullframový 45mm objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, vysokou svetelnosťou F / 1.8 a stabilizáciou obrazu VC (Vibration Compensation)
Tento praktický objektív s vysokou svetelnosťou F / 1.8 ponúka vynikajúce zobrazovacie výkon, kratšia minimálna zaostrovacia vzdialenosť a stabilizačný mechanizmus obrazu VC.
Je to vôbec prvý štandardný objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou pre full frame zrkadlovky, ktorý je vybavený stabilizáciou obrazu VC. Sloboda vo fotografovaní z ruky za šera alebo v slabo osvetlenej miestnosti je výrazne rozšírená o redukciu otrasov fotoaparátu, ku ktorým často dochádza za takých zlých svetelných podmienok v dôsledku dlhších časov uzávierky.

Minimálna zaostrovacia vzdialenosť 0.29 (11.4 "), najlepšie vo svojej triede **
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť iba 0.29, čím sa získa pomer zväčšenia 1: 3.4, to je najlepšia možnosť zaostrenia veľmi z blízka medzi pevnými objektívmi s vysokou svetelnosťou vo formáte full frame vo svojej triede *. Konštrukcia plávajúcich optických členov (s posunom optických členov) zaisťuje najlepší zobrazovacie výkon. Kvalita obrazu je výborná v celom rozsahu vzdialeností, od najbližších až po normálne.

Optimálne relatívne osvetlenie = žiadne temné kúty
Z dôvodu nerovnomerného rozloženia svetla sa na snímkach urobených niektorými objektívy s vysokou svetelnosťou môžu objaviť tmavé rohy alebo vinetácie. Avšak aj pri plne otvorenej clone je celková úroveň osvetlenia dobre vyvážená a optimalizovaná. Vzhľadom k tomu, že aj v rohoch vzniká dostatočné množstvo osvetlenie, si môžu fotografi vychutnať použitie plne otvorené clony.

Povrchová úprava eBAND bola použitá k dôkladnému potlačenie nežiadúcich zábleskov a tieňov
Obe použitej povrchovej úpravy, eBAND (Extended Bandwidth & Angular-Dependency) a BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) poskytujú vynikajúcu antirefleksní efekt a sú aplikované na povrch primárnych členov pre zabezpečenie maximálnej priepustnosti svetla. Vnútorné odlesky z povrchu členov, ktoré spôsobujú nežiaduce záblesky a tiene, sú redukované na absolútne minimum. Povrchová úprava eBAND, hybridný nano-štruktúrovaná vrstva s extrémne nízkym indexom lomu, v kombinácii s viacvrstvovou antireflexnou technológiou povrchovej úpravy účinne znižuje odlesky dopadajúceho svetla -niečo, čoho nie je možné dosiahnuť použitím bežných antireflexných povrchových úprav.

Vysokorýchlostné AF s ultrazvukovým ostriacim motorom USD (Ultrasonic Silent Drive)
Rýchleho a tichého AF bola dosiahnutá integráciou USD motora, ktorý umožňuje mimoriadne presný pohon zaostrenie s vysokým krútiacim momentom a spätnou reakciou. Vzhľadom k tomu, že krútiaci moment USD motora je generovaný vlnami ultrazvukových vibrácií, je prevádzkový hluk samotného motora extrémne nízky a prakticky nepostrehnuteľný.

Fluórovaný povrchová úprava na prednom členovi odpudzuje vodu a nezanecháva odtlačky prstov
Technológia fluóru povrchovej úpravy, vyvinuté pre použitie v priemyselnej optike, bola prispôsobená fotografickým objektívom. Povrchová úprava, odpudzujúca vodu a olej, bola nanesená na povrch predného dielca, čo umožňuje okamžité odstránenie nečistôt a skrvn. Povrchová úprava poskytuje vysokú úroveň odolnosti, ktorá bude po celé roky udržovať jej účinnosť.

Konštrukcia odolná proti vlhkosti pre vonkajšie fotografovanie aj za nepriaznivého počasia
Tesnenia sú umiestnené v oblasti bajonetu a na ďalších dôležitých miestach objektívu, aby sa zabránilo prenikaniu vlhkosti a / alebo dažďových kvapiek . Táto vlastnosť poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pri vonkajšom fotografovaní za nepriaznivého počasia .

Kruhová clona pre lepšiu bokeh
9ti lamelová kruhová clona si udržiava takmer kruhový tvar aj pri zaclonení o dva expozičné stupne z plne otvorenej clony . Úžasne vyladeného rozostrenie v pozadí predmetu možno získať bez tvorby nežiaducich obrysov tvaru clony .

Kompatibilný s Adobe a SILKYPIX softvérom
Dodávaný s pokročilým editačnom softvérom SILKYPIX Developer Studio 4.0 , ktorý ponúka možnosť korekcie rôznych aberácií ( priečna farba, skreslenie, relatívna osvetlenie ) na základe optických konštrukčných dát tohto špecifického objektívu .

Základné parametre
Farba Čierna
Svetelnosť od (f /) 1.8
Max. clona f/16
Optická stabilizácia Áno
Antireflexné vrstvy / povrchová úprava Áno
Min. zaostrovacia vzdialenosť 29 cm
Stupnica zaostrené vzdialenosti Áno
Závit pre filter 67 mm
Bajonet Canon
Určené pre fotoaparáty APS-C, Full Frame
Kompatibilné s Full-frame fotoaparátmi Áno
Zvýšená odolnosť konštrukcie Áno
Hmotnosť objektívu 540 g
Obsah balenia objektívu Predná a zadná krytka
Príslušenstvo