Canon EFS 55-250mm f/4-5.6 IS STM + SKVELÉ DARČEKY

Canon EFS 55-250mm f/4-5.6 IS STM + SKVELÉ DARČEKY
Kód produktu 80040020
Výrobca Canon
K produktu dostanete darček ZADARMO (3)
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 € Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Poukaz na 50ks fotografií zadarmo Poukaz na 50ks fotografií zadarmo
Cena s DPH 309,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka
Simulátor objektívu

Simulátor hĺbky ostrosti

Pri simulátore hĺbky ostrosti by sme Vám radi predstavili, čo tento pojem znamená.. Pri objektíve si nevšímame len schopnosť priblíženia, túto funkciu si môžete vyskúšať na simulátore objektívov , ale aj tzv. clonové číslo. Toto číslo definuje, aké množstvo svetla dokáže objektív prepustiť. Pri nízkych clonách ako f/1,4 / 1,8 / 2,8  môžete fotografovať bez obáv aj v horších svetelných podmienkach. Okrem iného má clonové číslo vplyv aj na ostrosť fotografie. Opäť platí, že čím je clonové číslo nižšie, tým je pozadie a popredie menej ostré a opačne. Pri nižšom clonovom čísle bude ostrá len tá časť na ktorú bolo zaostrené.

wire_f17.jpg
wire_f20.jpg
wire_f28.jpg
wire_f35.jpg
wire_f56.jpg
wire_f71.jpg
wire_f80.jpg
wire_f100.jpg
wire_f130.jpg
wire_f140.jpg
wire_f160.jpg
wire_f160.jpg

Canon EFS 55-250mm f/4-5.6 IS STM + SKVELÉ DARČEKY

 

Špičková obrazová kvalita z diaľky aj z blízka

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM je ideálny objektív pre fotografov, ktorí chcú rozšíriť dosah svojej aktuálnej fotografickej súpravy. Dodatočný rozsah zoomu používateľom umožní snímať množstvo typov scén a objektov jediným kompaktným objektívom – od nádherných portrétov s nastavením 55 mm až po divokú zver s nastavením 250 mm. Pokročilá technológia Canon STM objektívu EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM poskytuje vysokovýkonný autofokus (AF) pri fotografovaní a hladký, takmer nepočuteľný AF pri nakrúcaní videa kompatibilnými fotoaparátmi. Krokový motorček STM ponúka bezproblémové súvislé sledovanie pri nakrúcaní pohybujúcich sa objektov a tiež čisté a prirodzené prechody pri prepínaní zaostrovania z jedného objektu na druhý. Vďaka takmer nepočuteľnému mechanizmu STM sa počas nakrúcania zaznamená aj verný zvuk bez vyrušujúceho hluku objektívu.

Prvotriedne optické technológie a profesionálny dizajn
Obejktív EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM charakterizuje nový dizajn, súčasťou ktorého je na trhu unikátna technológia optického stabilizátora obrazu. Výhoda 3,5-krokovej stabilizácie v porovnaní s modelmi bez IS pomáha predchádzať chveniu fotoaparátu, ktoré sa vyskytuje vo väčšej miere pri snímaní z ruky s teleobjektívom. Pre fotografov je tak jednoduchšie zachytiť ostré a zreteľné zábery v každej situácii. Súčasťou nového optického dizajnu je 15 členov, zoradených v 12 skupinách, so zlepšenou vzdialenosťou zaostrovania len 0,85 m v celom rozsahu zoomu. Elektromagnetická clona (EMD) kruhového typu dáva fotografom kontrolu nad nastaveniami clony a hladkého, rozostreného pozadia, zatiaľ čo objektív s ultranízkym rozptylom (UD) potláča chromatickú aberáciu. Snímky potom budú také ostré a zreteľné, ako sa javia ľudskému oku. Optimalizovaná povrchová vrstva Canon Super Spectra tiež minimalizuje odrazy, odlesky a zobrazovanie tieňov vnútri objektívu.
Súčasťou prepracovaného objektívu je teraz aj netočivý predný optický člen, ktorý zaisťuje konzistentné zobrazovanie po pripojení filtra k prednej časti objektívu. Model EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS váži len 375 g, je neuveriteľne kompaktný a ľahký – môžete si ho so sebou bez problémov brať na dovolenky či rodinné oslavy.

EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS STM – základné charakteristiky:
Kompaktný a ľahký teleobjektív so zoomom
Stabilizátor obrazu chráni pred rozmazaním pri trasení fotoaparátom
Hladké a tiché zaostrovanie s krokovým motorčekom STM
Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,85 m
Vysokokvalitný optický člen s ultranízkym rozptylom

 

Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny): 15/12
Počet lamiel clony: 7
Minimálna: clona 22 – 32
Najbližšia vzdialenosť zaostrenia: (m) 0.85
Maximálne zväčšenie: (x) 0,29 (pri 250 mm)
Informácie o vzdialenosti: Áno
Aktivátor: AF STM
Priemer filtra: (mm) 58

Základné parametre
Farba Ćierna
Typ objektívu Základný teleobjektív
Ohnisková vzdialenosť od 55 mm
Ohnisková vzdálenost do 250 mm
Ekvivalentné ohnisko (po prepočítaní crop faktora) 88-400mm
Svetelnosť 4
Svetelnosť od (f /) 4
Max. clona f/22
Optické členy 15
Skupiny 12
Počet lamiel clony 7
Antireflexné vrstvy / povrchová úprava ANO
Automatické / manuálne ostrenie ÁNO/ÁNO
Pohon AF STM
Závit pre filter 58 mm
Bajonet Canon EF-S
Určené pre fotoaparáty APS-C
Kompatibilné s Full-frame fotoaparátmi NIE
Zvýšená odolnosť konštrukcie NIE
Hmotnosť objektívu 375
Príslušenstvo
Filtre Filtre Polarizačné filtre Filtre Filtre Filtre Príslušenstvo objektívov UV filtre Ostatné príslušenstvo Ostatné príslušenstvo Ostatné príslušenstvo Ostatné príslušenstvo Ostatné príslušenstvo Krytky Čistiace potreby Čistiace potreby Čistiace potreby Čistiace potreby Čistiace potreby Čistiace potreby Darčekové poukážky