Fomei Power Flash PF400

Výkonný a prenosný PF 400 spĺňa nároky nezávislých fotografov, komerčných fotografov, fotoreportérov, portrétových fotografov svadieb, udalostí a fotografov krajin ... Moderný blesk s externým napájaním s možnosťou diaľkového ovládania výkonu.

Power Flash PF400 je veľmi výkonný moderný blesk
Skladá sa z vlastného blesku PF 400 s nekrytou výbojkou, externého napájacieho batériového generátora, voliteľného bezdrôtového manuálneho nastavenia výkonu a radom špeciálneho príslušenstva k úprave tvaru dopadajúceho svetla blesku.
PF 400 je 5 až 7 krát výkonnejší, ako sú typické blesky s upevnením na prípojnú koľajnicu fotoaparátu porovnateľných rozmerov a hmotnosti.  

Pomocou špeciálneho adaptéra (FY9179) pre Terronic / Fomei / Bowens ho možno použiť ako plnohodnotné zábleskové svetlo v ateliéri s použitím štandardného príslušenstva pre "veľké" štúdiové svetlá. Zároveň ho možno používať ako prenosný blesk s externým napájaním. PF-400 možno odpaľovať bežným IR odpaľovačom alebo synchro káblom.

Model PF 400 ponúka:
Osvetlenie štúdiovej kvality: až 360 Ws, smerné číslo 80 (m ISO 100, s použitím štandardného reflektora). Približné pokrytie blesku 28 mm pri práci s fotoaparátom so štandardným reflektorom.
Externý napájací batériový generátor: lítiová batéria, 11,1V / 4500mAh; 0,05 - 4,5s doba nabitia blesku; 450 zábleskov plného výkonu. (Vplyvom používania môže dôjsť k zníženiu kapacity batérie a počtu zábleskov na jedno nabitie.)
Jednoduchú transportovateľnosť vrátane napájania a príslušenstva
Nastaviteľný výkon: z plnej hodnoty až na 1/128 v krokoch po 1/3
Stabilnú teplotu farieb: 5600 ± 200 K v celom rozsahu výkonu

Rozšírené funkcie: viacnásobný záblesk, zapnutie či vypnutie pomocného zaostrovacieho lúča a vysokorýchlostná synchronizácia. Ponúka štúdiovú kvalitu osvetlenia pre vonkajšie a živé zábery. Je kompatibilný s dostupnými fotoaparátmi na trhu Canon, Nikon, Pentax, Olympus, atď. A možno ho použiť s takmer všetkými spúšťami bleskov.

Zostava obsahuje: blesk PF400, výbojku, ochranný vak, mini stojan, adaptér pre použitie mimo fotoaparátu, reflektor + diffuzer, napájací kábel, batériový generátor.