GoPro HERO4 Session

GoPro HERO4 Session
GoPro HERO4 Session - 2/4
GoPro HERO4 Session - 3/4
GoPro HERO4 Session - 4/4
Kód produktu 80044868
Výrobca GoPro
K produktu dostanete darček ZADARMO (3)
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 € Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Poukaz na 50ks fotografií zadarmo Poukaz na 50ks fotografií zadarmo
Cena s DPH 169,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka

GoPro HERO4 Session

Výkonné zachytenie fotografií
Špičková kamera GOPRO HD Hero 4 Session vám umožní zachytávanie kvalitných fotografií aj napriek jej malým rozmerom a nízkej hmotnosti. S jej pomocou zachytíte originálne snímky vo vysokej kvalite. Snímky môžete zachytiť s rôznymi režimami fotografovania. Jednotlivé fotografie budú mať kvalitu s rozlíšením 8 MP a vyhotoviť ich môžete s rýchlosťou 10 snímok za sekundu. Časozberné fotky je možné snímať v nastavených intervaloch 0,5 až 60 sekúnd.

Ostré a živé videá
Kamera prináša úžasnú obrazovú kvalitu aj pri zaznamenávaní videí. Videá môžete zachytávať s vysokým rozlíšením 1440p/30 a 1080p/60, vďaka ktorému budú ostré a živé. Vysoký počet snímok za sekundu pri 720p/100 umožňuje mimoriadne plynulé prehrávanie spomalených scén. S kamerou zaznamenáte minimálne komprimované videá optimalizované v kino kvalite pre profesionálne produkcie. Režim SuperView™ zachytáva najširšie zorné pole 16:9 + 4:3. Vďaka širokému zornému poľu môžete do záberu zachytiť vás i vaše okolie.

Wi-Fi a Bluetooth
Vďaka vstavanému Wi-Fi pripojeniu a bezdrôtovej technológii Bluetooth sa môžete pripojiť kameru ku GoPro App, čím ju môžete ovládať na diaľku pomocou chytrého telefónu alebo tabletu. Môžete v nich zobrazovať odfotografovaný obsah a vaše najlepšie snímky zdieľať na Instagrame, Twitteri a iných sociálnych sieťach. Získate tiež prístup ku GoPro kanálu, vďaka ktorému si môžete prezerať videá z celého sveta. So Smart Remote 2 môžete vzdialene ovládať viacero GoPro kamier naraz až do vzdialenosti 182 metrov.

Jednoduché ovládanie
Ovládanie kamery je veľmi jednoduché a realizuje sa prostredníctvom stlačenia tlačidla spúšte, pre automatické zapnutie kamery alebo začatie nahrávania videa. Kamera GOPRO HD Hero 4 Session automaticky nastavuje správnu orientáciu snímania, aj keď je namontovaná hore nohami. Otočenie obrazu sa automaticky prispôsobí snímaniu objektu, takže nie je potrebné otáčať zhotovený záznam.

Možnosti prichytenia
Kamera je kompatibilná s GoPro držiakmi a príslušenstvom, vďaka čomu môžete zachytiť úžasné zábery z vašich obľúbených aktivít. K dispozícii sú neobmedzené možnosti jej prichytenia a vďaka guľovému kĺbu si môžete prispôsobiť uhol snímania podľa vašej potreby. Pripevniť ju môžete k helme, bicyklu, doske alebo motocyklu a zachytiť tak pôsobivé záznamy z jedinečnej perspektívy. S osobitne navrhnutými držiakmi a príslušenstvom sa kamera stane vašim ideálnym spoločníkom pri všetkých obľúbených aktivitách.

Batéria a príslušenstvo
Kamera je vybavená vstavanou nabíjateľnou batériou s kapacitou 1 030 mAh, ktorá ponúka približne dve hodiny nahrávania. Nabíja sa pomocou microUSB konektora. Nakoľko podporuje microSD karty, jej pamäť je možné rozšíriť až do veľkosti 64 GB. K jej príslušenstvu patrí štandardný rámček, nízkoprofilový rámček, zakrivené lepiace držiaky, rovné lepiace držiaky, guľový kĺb a micro USB kábel.

Duálny systém mikrofónov
K vybaveniu kamery patria aj dva mikrofóny. Prvý, nachádzajúci sa na prednej strane a druhý, nachádzajúci sa na zadnej strane. Pri natáčaní videí vo veterných podmienkach alebo pri vysokorýchlostných aktivitách ako je napr. motoristický šport, sa kamera automaticky prepne na mikrofón, ktorý je najviac vhodný pre zachytenie optimálneho zvuku. Výsledkom je zníženie hluku vetra a vylepšené audio, bez ohľadu na vašu činnosť a okolité podmienky.

Vodotesné prevedenie
Vyhotovenie kamery je prispôsobené aj pre náročné podmienky. Jej konštrukcia je veľmi malá a ľahká, váži len 74 gramov. Vďaka malým rozmerom a nízkej hmotnosti je ideálnym spoločníkom pre rôzne športové aktivity. Vyrobená je tak, aby vydržala aj extrémne podmienky. Kamera je robustná a vodotesná do hĺbky 10 metrov, bez použitia obalu. S jej pomocou môžete zachytiť všetky vaše aktivity aj v náročných podmienkach.

 

Príslušenstvo