Lowepro Pro Tactic 200 AW čierna

Lowepro Pro Tactic 200 AW čierna
Lowepro Pro Tactic 200 AW čierna - 2/4
Lowepro Pro Tactic 200 AW čierna - 3/4
Lowepro Pro Tactic 200 AW čierna - 4/4
Kód produktu 80045920
Výrobca Lowepro
Cena s DPH 145,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka

Lowepro Pro Tactic 200 AW čierna

 

Lowepro Pro Tactic 200 AW je praktická jednokomorová ramenná fotobrašňa s možnosťou rozšírenia nosnej kapacity pomocou nosného systému inšpirovaného taktickými armádnymi nosnými systémami. Táto jedinečná fotobrašňa z úplne novej modelovej rady Lowepro Pro Tactic AW, koncepčne nadväzujúcej na legendárnu radu profesionálnych brašien Lowepro Stealth Reporter AW je najväčšou z trojice brašien. Tie sa vyznačujú novou a originálnou konštrukciou umožňujúcou pohodlný prístup k fototechnike z hornej strany. Pevná a ľahká konštrukcia ramennej brašne sa opiera o nové odľahčené a veľmi odolné vonkajšie technické materiály. Vnútorný priestor brašne je vybavený vyberateľnou fotovaničkou, ktorá je výborne polstrovaná a je rozdelená vyberateľnými tenkým priečkami MatFit Systém™ na suchý zips. Pomocou nich si môžete vnútorný priestor fotovaničky prispôsobiť vašim individuálnym potrebám a tvaru vašej fototechniky. Prístup do vnútra k uloženej fototechnike je možný z hornej strany cez veľké veko tvoriace celú hornú a polovicu prednej strany fotobrašne, ktoré je uzatvárateľné na kvalitný YKK zips s dvomi kovovými jazdcami a poistené kompresným popruhom s plastovou sponou. Predná časť veka brašne je vyrobená z tvrdého pevného materiálu. Na vnútornej strane veka je malé elastické sieťované vrecko určené pre uloženie pamäťových kariet. Okrem tohto je na prednej strane brašne úzke vrecko, kryté vekom brašne, určené k uloženiu tabletu a drobných osobných vecí (kľúče, doklady, peňaženka, mobil apod.). Na zadnej strane je veľké vrecko tvoriace celú zadnú stenu brašny, ktoré je ideálne pre uloženie dokumentov a pod. Súčasťou ramennej brašne je aj trojica funkčných komponentov SlipLock™ systému – 1x puzdro na príslušenstvo (accessory case) a 2x univerzálne páskové kompresné popruhy s úchytnými sponami na závesné oká systému SlipLock™. Tieto funkčné komponenty slúžia k rozšíreniu možnosti uloženia/uchytenia fototechniky a príslušenstva k brašne. Tá je preto vybavená dvomi radmi záchytných bodov systému SlipLock™ na prednej strane brašne, jedným radom na veku brašne a tromi radmi na bočných stenách brašne. Celkovo je tak na ramennej brašni až 14 záchytných bodov systému SlipLock™. Tento mimoriadne praktický systém uchytenia príslušenstva je inšpirovaný armádnymi taktickými nosnými systémami. Brašňa má po stranách dve matné čierne kovové nosné oká na ktoré je uchytená pásková rukoväť z pevného nylonu s gumovou rukoväťou uprostred. Okrem rukoväte sa na nosné oká uchytáva aj pohodlný, široký a dĺžkovo nastaviteľný, nylonový ramenný popruh vybavený v strede po popruhu posuvnou ramennou opierkou s antisklzovou plochou a na koncoch dvojicou kovových o 360° otočných karabiniek pre uchytenie na nosné oká. Posledným prvkom výbavy brašne je pláštenka do dažďa All Weather Cover™, ktorá dokonale ochráni vašu fototechniku pred extrémnymi vplyvmi počasia.

Parametre  Lowepro Pro Tactic 200 AW:
Vonkajšie rozmery (š-h-v): 37,8 x 20 x 31 cm
Vnútorne rozmery (š-h-v): 36 x 13,5 x 27 cm
Príslušenstvo: 1x puzdro na príslušenstvo (accessory case), 2x univerzálne kompresné popruhy s úchytnými sponami, 1x široký dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh
Kapacita: Profesionálny DSLR fotoaparát s nasadeným základným objektívom, 2-3 ďalšie objektívy, foto-príslušenstvo, blesk, malý statív, drobné osobné veci (mobil, notebook 13“/tablet 10“, doklady, kľúče, peňaženka apod.)
Hmotnosť: 1,7 kg
Farba: Čiena