Sony Cyber-Shot DSC-HX60 + SKVELÉ DARČEKY

Sony Cyber-Shot DSC-HX60  + SKVELÉ DARČEKY
Sony Cyber-Shot DSC-HX60  + SKVELÉ DARČEKY - 2/5
Sony Cyber-Shot DSC-HX60  + SKVELÉ DARČEKY - 3/5
Sony Cyber-Shot DSC-HX60  + SKVELÉ DARČEKY - 4/5
Sony Cyber-Shot DSC-HX60  + SKVELÉ DARČEKY - 5/5
Kód produktu 80041272
Výrobca Sony
K produktu dostanete darček ZADARMO (3)
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 € Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Poukaz na 50ks fotografií zadarmo Poukaz na 50ks fotografií zadarmo
Cena s DPH 259,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka
Simulátor objektívu

Simulátor hĺbky ostrosti

Pri simulátore hĺbky ostrosti by sme Vám radi predstavili, čo tento pojem znamená.. Pri objektíve si nevšímame len schopnosť priblíženia, túto funkciu si môžete vyskúšať na simulátore objektívov , ale aj tzv. clonové číslo. Toto číslo definuje, aké množstvo svetla dokáže objektív prepustiť. Pri nízkych clonách ako f/1,4 / 1,8 / 2,8  môžete fotografovať bez obáv aj v horších svetelných podmienkach. Okrem iného má clonové číslo vplyv aj na ostrosť fotografie. Opäť platí, že čím je clonové číslo nižšie, tým je pozadie a popredie menej ostré a opačne. Pri nižšom clonovom čísle bude ostrá len tá časť na ktorú bolo zaostrené.

wire_f17.jpg
wire_f20.jpg
wire_f28.jpg
wire_f35.jpg
wire_f56.jpg
wire_f71.jpg
wire_f80.jpg
wire_f100.jpg
wire_f130.jpg
wire_f140.jpg
wire_f160.jpg
wire_f160.jpg

Sony Cyber-Shot DSC-HX60 + SKVELÉ DARČEKY

 

Vysoká transfokácia, úplná kontrola
Približujte a snímajte s vysokou presnosťou pomocou tohto kompaktného digitálneho fotoaparátu. Využite celý rad technológií na zdokonalenie obrazu vrátane 30x optickej transfokácie, snímača Exmor R® CMOS s rozlíšením 20,4 Mpx a stabilizácie obrazu a vytvárajte plynulé a presné snímky blízkych aj vzdialených scén.

Snímač Exmor R® CMOS 20,4 Mpx
Zachyťte detaily aj pri slabom osvetlení. Snímač Exmor R® CMOS so zadným osvetlením a s rozlíšením 20,4 Mpx má širokú plochu dopadu svetla, ktorá prepúšťa viac svetla, vďaka čomu sú snímky detailnejšie.

Procesor na spracovanie obrazu BIONZ X
Očakávajte vernejšie vykreslenie farieb, lepšiu redukciu šumu a rýchlejšie sériové snímanie vďaka procesoru BIONZ X na spracovanie obrazu – je 3x výkonnejší ako predchádzajúci model procesora BIONZ a vytvára snímky najvyššej kvality.

Objektív typu G od spoločnosti Sony
Objektívy G Lens sú vybavené pokročilými optickými technológiami od spoločnosti Sony, ktoré vytvárajú ostrý obraz a jedinečné rozostrenie pozadia.

30x optická transfokácia
Objektív G Lens od spoločnosti Sony s 30x optickou transfokáciou sa skvele hodí na snímanie priblížených záberov života v prírode, západov slnka a ďalších snímok v ostrej kvalite obrazu.

Stabilizácia Optical SteadyShot
Objektív sa pohybuje gyroskopicky a kompenzuje chvenie spôsobené držaním v rukách, vďaka čomu vytvára úžasne ostré snímky v celom rozsahu ohniskovej vzdialenosti.

Sledujte akciu
Nikdy nestraťte dokonalý záber z dohľadu. Automatické zaostrovanie so zameraním automaticky nastaví veľkosť snímky na základe vlastností objektu, čím dosiahnete čisté a presné výsledky.

Manuálne ovládanie
Pomocou ovládacieho prvku na výber režimov môžete vybrať prioritu clonu alebo uzávierky a zmeniť nastavenia tak, aby vyhovovali podmienkam snímania. Množstvo svetla v zábere môžete regulovať pomocou ovládacieho prvku na kompenzáciu expozície.

Pätica Multi Interface Shoe
Pripojte k fotoaparátu rad príslušenstva, napríklad externé blesky, štúdiové mikrofóny, elektronický hľadáčik a ďalšie zariadenia. Príslušenstvo napája aktívna pätica, čím sa uľahčuje snímanie.

Ergonomické uchopenie
Model HX60 sa dobre drží v ruke vďaka kompaktnej konštrukcii a pohodlnému uchopeniu, ktoré umožňuje jednoduchú manipuláciu v každej situácii.

Vysúvací blesk
Ak snímate v tme, výsuvný blesk na hornej strane fotoaparátu zaistí jasné a čisté výsledky.

Strhujúce prehrávanie snímok na cestách
Zobrazte snímky okamžite a pozrite si záznam pri nahrávaní pomocou zabudovaného 7,6 cm (3") displeja LCD. Zábery na obrazovke sú jasné a zreteľné, presne také, ako ich vidíte.

Objavte v sebe skrytého režiséra
Nahrávajte domáce videá vo filmovej kvalite. Stačí stlačiť samostatné tlačidlo a nahrávať ostré čisté videá vo vysokom rozlíšení Full HD. Inteligentný aktívny režim zachováva stabilitu videa a potláča chvenie, dokonca aj pri chôdzi alebo priblížení.

Full HD
Nahrávajte jasné a plynulé videozáznamy vo vysokom rozlíšení Full HD – môžete snímať so snímkovou frekvenciou 24p s rozlíšením ako v kine.

AVCHD
Ak sa chcete venovať fotografovaniu vážnejšie, vyskúšajte progresívny formát AVCHD, ktorý vytvára ostré, profesionálne vyzerajúce záznamy.

Sledujte každý trik a prechod
Výborný efekt na snímanie skokov, jázd a ďalšieho obsahu vďaka funkcii Motion Shot Video. Zachytený pohyb objektu sa zobrazí ako súbor prekrývajúcich sa snímok na jednoduchom pozadí.

Tvorte, pripojte a zdieľajte
Je iba jedna vec lepšia ako snímanie jedinečných fotografií, a to je ich zdieľanie. Pomocou technológií Wi-Fi® a NFC môžete zdieľať snímky v zlomku sekundy a vďaka diaľkovému ovládaniu pomocou smartfónu budete mať veci vždy pod kontrolou.

Zdieľajte pomocou technológií Wi-Fi® a NFC
Využite technológiu NFC na pripojenie a zdieľanie fotografií a videí s priateľmi a rodinou cez rozhranie Wi-Fi®.

Premeňte svoj smartfón na diaľkový ovládač
Zmeňte nastavenia, približujte a snímajte pomocou aplikácie na diaľkové ovládanie cez smartfón.

Využite kreatívne možnosti vďaka obrazovým efektom
Vdýchnite nový život fotografii pomocou zabudovanej technológii obrazových efektov. K dispozícii máte celý rad režimov – nemusíte ani stiahnuť softvér na úpravu snímok.

Pozrite si snímky v detailnom rozlíšení 4K
Pripojte fotoaparát HX60 k televízoru s rozlíšením 4K Ultra HD a pozrite si fotografie v strhujúcej čistote na veľkej obrazovke. Každý odtieň farby je živý a realistický vďaka technológii TRILUMINOS™ Colour.

 

Základné parametre
Farba Čierna
Typ fotoaparátu Kompaktný fotoaparát - ultrazoom
Objektív(y) v balení Objektív typu G
Efektívne rozlíšenie 20,4 Mpx
Veľkosť snímača 1/2,3
Typ snímača CMOS
Svetelnosť objektívu od (f /) 3.5
Svetelnosť objektívu do (f /) 6.3
Digitálny zoom 4
Veľkosť displeja 3 "
Rozlíšenie displeja 921600 obr. bodov
Vstavaný blesk ÁNO
Rozlíšenie videoklipov Full HD
Formát videa AVI
Pamäťové karty SD/SDHC/SDXC
Napájanie Li-lon
Max. výdrž akumulátora (štandard CIPA) 380 snímkov
Rozmery 108,1 x 63,6 x 38,3 mm
Príslušenstvo
Čítačky pam. kariet Pamäťové média Pamäťové média SDHC Pamäťové média Pamäťové média Pamäťové média SDXC Fotobrašne Lowepro Fotobrašne Kompaktné púzdra Fotobrašne Fotobrašne Fotobrašne Čistiace potreby Čistiace potreby Čistiace potreby Čistiace potreby Čistiace potreby Čistiace potreby Darčekové poukážky