Nikon CoolPix S33 ružový + detský ruksak + SKVELÉ DARČEKY

Recenzia
Nikon CoolPix S33 ružový + detský ruksak + SKVELÉ DARČEKY
Nikon CoolPix S33 ružový + detský ruksak + SKVELÉ DARČEKY - 2/4
Nikon CoolPix S33 ružový + detský ruksak + SKVELÉ DARČEKY - 3/4
Nikon CoolPix S33 ružový + detský ruksak + SKVELÉ DARČEKY - 4/4
Kód produktu 80043987
Výrobca Nikon
K produktu dostanete darček ZADARMO (3)
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 € Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Poukaz na 50ks fotografií zadarmo Poukaz na 50ks fotografií zadarmo
Cena s DPH 109,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka
Simulátor objektívu

Simulátor hĺbky ostrosti

Pri simulátore hĺbky ostrosti by sme Vám radi predstavili, čo tento pojem znamená.. Pri objektíve si nevšímame len schopnosť priblíženia, túto funkciu si môžete vyskúšať na simulátore objektívov , ale aj tzv. clonové číslo. Toto číslo definuje, aké množstvo svetla dokáže objektív prepustiť. Pri nízkych clonách ako f/1,4 / 1,8 / 2,8  môžete fotografovať bez obáv aj v horších svetelných podmienkach. Okrem iného má clonové číslo vplyv aj na ostrosť fotografie. Opäť platí, že čím je clonové číslo nižšie, tým je pozadie a popredie menej ostré a opačne. Pri nižšom clonovom čísle bude ostrá len tá časť na ktorú bolo zaostrené.

wire_f17.jpg
wire_f20.jpg
wire_f28.jpg
wire_f35.jpg
wire_f56.jpg
wire_f71.jpg
wire_f80.jpg
wire_f100.jpg
wire_f130.jpg
wire_f140.jpg
wire_f160.jpg
wire_f160.jpg

Nikon CoolPix S33 ružový + detský ruksak + SKVELÉ DARČEKY

 

Detský ruksak v balení ZADARMO

 

Chcete fotoaparát, ktorý s vami udrží krok na cestách – dokonca pod vodou? Nesmierne odolný 13-megapixelový fotoaparát COOLPIX S33, ktorý sa jednoducho používa, zvládne všetko, čomu ho život vystaví. Je odolný voči pádu z výšky až 1,5 m, odolný voči chladu do –10 °C a odolný voči prachu.

Plávajte s ním až do hĺbky 10 m alebo používajte funkciu kompozície tváre pod vodou na rozpoznanie tvárí bez toho, aby ste vôbec museli byť vo vode vy sami. Snímajte rodinné videosekvencie s rozlíšením Full HD stlačením tlačidla a priblížte akciu pomocou objektívu s 3-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 6-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom. Ponuky pre dospelých a pre deti umožňujú všetkým jednoduché ovládanie a režimy motívových programov a škála farebných tiel robia zo snímania zábavu.

Rozjasnite svoj život pomocou fotoaparátu COOLPIX S33 pripraveného na všetko.


Odolný a spoľahlivý
Vezmite si ho kamkoľvek – je odolný voči prachu, vodotesný do 10 m, odolný voči chladu až do –10 °C a odolný voči pádom z výšky až 1,5 m. Vydajte sa na dobrodružstvo s fotoaparátom, ktorý znesie pár rán.

13-megapixelový snímač CMOS
Vďaka snímaču, ktorý svoje megapixely využíva na maximum, sú jasné fotografie s ostrými detailmi zaručené. Je to ideálne na zväčšeniny, ktoré budete chcieť zarámovať alebo zmeniť na plagáty.

Ponuky pre dospelých a pre deti
Rôzne predvolené možnosti ponuky sa zmenia na jednoduchú ponuku pre deti a prepnutie na ponuku pre dospelých je jednoduché. Nepotrebujete špeciálny detský fotoaparát – tento je pre celú rodinu.

Objektív NIKKOR s 3-násobným optickým priblížením
Dostaňte sa bližšie, aby ste zachytili úsmev alebo zábavný výraz tváre pomocou širokouhlého objektívu s 3-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 6-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom. Prípadne zachyťte akciu z diaľky.

Videosekvencie s rozlíšením Full HD
Nafilmujte zábavu bez ohľadu na to, kam idete, pomocou nahrávania plynulých videosekvencií s rozlíšením Full HD (1 080/30p) a stereofónneho zvuku. Filmovať môžete začať okamžite pomocou samostatného tlačidla záznamu videosekvencií.

Komponovanie tváre pod vodou
Snímajte portréty pod vodou bez toho, aby ste do nej museli vojsť. Technológia komponovania tváre automaticky rozpoznáva tváre a aktivuje uzávierku, aby ste mohli fotografovať portréty a zostať suchí.


Obsahuje vyhľadanie cieľa s automatickým zaostrovaním: Pri snímaní v automatickom režime sa automaticky aktivuje vyhľadanie cieľa s automatickým zaostrovaním, takže fotoaparát dokáže rýchlo a presne nájsť objekt za vás a zaručí, že vždy získate ostré zábery.

6,7-centimetrový/2,7-palcový displej LCD s 230 000 bodmi: Skomponovanie ideálneho záberu je jednoduché na veľkom displeji LCD, ktorý tiež umožňuje jednoduché čítanie ponúk alebo ukazovanie videosekvencií a fotografií priateľom a rodine pri prehrávaní.

Redukcia rozmazania pohybu: Vaše fotografie budú vždy ostré vďaka redukcii rozmazania pohybu, ktorá koriguje pohyb objektu a chvenie fotoaparátu, čo poskytuje stabilitu potrebnú na skvelé zábery.

Jednoduchá manipulácia: Aj najmladší alebo najmenej skúsení fotografi môžu dosahovať vynikajúce výsledky, pretože krivky fotoaparátu sú navrhnuté tak, aby pohodlne sedeli v rukách všetkých vekových kategórií. Okrem toho zabránenie odstráneniu zaručuje, že fotografie nikdy neodstránia omylom.

Snímajte videosekvencie s efektom miniatúry: Zabávajte sa menením vzhľadu pouličných alebo dovolenkových motívov na hračky alebo modely, pretože fotoaparát dokáže automaticky skombinovať až 300 fotografií nasnímaných v dvojsekundových intervaloch a vytvoriť 10-sekundovú videosekvenciu.

Nabíjanie pomocou portu Micro-USB: Vždy majte fotoaparát nabitý a pripravený snímať vďaka vysokorýchlostnému nabíjaniu prostredníctvom portu micro-USB. Počas nabíjania môžete pokračovať v prehrávaní fotografií a videosekvencií alebo dokonca snímať.

Režimy motívových programov: Vyberte si zo 16 režimov motívových programov tak, aby vyhovovali typu akcie alebo umiestenia, ktorý snímate, a fotoaparát vám navrhne nastavenie, čím vás zbavuje námahy pri získaní fantastického záberu.

NIKON IMAGE SPACE: Ako používateľ fotoaparátov Nikon môžete využívať 20 GB bezplatného cloudového ukladacieho priestoru online vďaka špecializovanej stránke spoločnosti Nikon na ukladanie a zdieľanie snímok, NIKON IMAGE SPACE. Ďalšie informácie nájdete na stránke NIKON IMAGE SPACE.
 

 

Základné parametre
Farba Ružová
Typ fotoaparátu Kompaktný základný fotoaparát - odolný
Efektívne rozlíšenie 13,2 Mpx
Veľkosť snímača 1/3,1
Typ snímača CMOS
Citlivosť ISO 125-1600
Min. ohnisková vzdialenosť 30 mm
Max. ohnisková vzdialenosť 90 mm
Svetelnosť objektívu od (f /) 3.3
Svetelnosť objektívu do (f /) 5.9
Veľkosť displeja 2.7 "
Rozlíšenie displeja 230000 obr. bodov
Dotykový displej NIE
Pamäťové karty SD/SDHC/SDXC
Typ akumulátoru EN-EL19
Max. výdrž akumulátora (štandard CIPA) 220 snímkov
Hmotnosť 180g
Recenzie a hodnotenia

Pre deti ako stvorený

 

KandraRecenziu napísal:
Ján Kandra
Špecialista na fototechniku

Prvé dojmy: Už prvý kontakt s fotoaparátom naznačuje, že sa jedná o prístroj určený hlavne deťom. V balení je priložený aj darček vo forme detského ruksaku. Malý fotograf bude preto dobre vybavený. Výhodou tohto prístroja je odolnosť voči pádu z výšky do 1,5 metra a vodotesnosť do 10 metrov. MENU je veľmi jednoduché, avšak na dnešnú dobu až príliš strohé. Nastaviť sa dajú len základné parametre. Na druhej strane to môže deťom vyhovovať, nebudú tak zaťažené skúmaním nastavení a automatika urobí všetko za nich. Fotoaparát je preto rýchlo pripravený na fotenie.

 

Fotografovanie: Osobne som fotoaparát testoval v Horskom parku. Fotoaparát je príjemne zaoblený a dobre padne do ruky.  Po zapnutí sa objektív nevysúva, pri zoomovaní sa šošovka pohybuje za predným sklíčkom, ktoré zabezpečuje vodotesnosť. Pri ostrení celkom aktívne funguje asistent ostrenia. Hneď po namierení AF asistent objekt pekne orámuje a uľahčí tak presnosť ostrenia. Celkom dobre sa táto funkcia prejavila pri fotení kmeňov, machu a kôry na stromoch.

Tento fotoaparát si viem dobre predstaviť ako výborný doplnok na detskej oslave. Deti sa nemusia obávať poškodenia a môžu slobodne fotiť. Fotoaparát je odolný voči nárazu, pádu aj vode. Na oslave sa deti môžu neobmedzene fotiť, ani po obliatí fotoaparátu džúsom či colou sa nič nestane, stačí ho len opláchnuť pod tečúcou vodou.  Na letných dovolenkách býva problémom fotenie pri mori a na pláži. Fotoaparát je často celý od piesku, prípadne ošpliechaný morskou vodou. Pri Nikone S33 je tento problém minulosťou. Deti nie sú ničím obmedzované, môžu behať po pláži a vzápätí skočiť do vody alebo fotoaparát bez problémov ponoriť. Preto im ho môžete kľudne odovzdať a večer si len pozrieť ako dopadlo ich kreatívne fotenie.

 

Záver: Pre nás dospelých je tento fotoaparát možno trochu strohý a chudobný na funkcie. No práve deti tieto veci neriešia a ani nemusia. Netreba nič nastavovať alebo fotoaparát špeciálne chrániť, proste len neobmedzene fotiť. Detský pohľad na svet je úplne iný a často veľmi zaujímavý. Už nemusíte mať obavy zveriť fotoaparát do rúk deťom. Nikon S33 je pre ne ako stvorený, smelo do toho.

 

 

Foto1Foto2Foto3Foto4

Foto5Foto6Foto7Foto8

Foto9Foto10Foto11Foto12

Príslušenstvo