Nikon 1 J4 + 10-30 PD ZOOM čierny + SKVELÉ DARČEKY

Nikon 1 J4 + 10-30 PD ZOOM čierny + SKVELÉ DARČEKY
Nikon 1 J4 + 10-30 PD ZOOM čierny + SKVELÉ DARČEKY - 2/2
Kód produktu 80043814
Výrobca Nikon
K produktu dostanete darček ZADARMO (3)
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 € Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Poukaz na 50ks fotografií zadarmo Poukaz na 50ks fotografií zadarmo
Cena s DPH 259,00 €
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka

Nikon 1 J4 + 10-30 PD ZOOM čierny + SKVELÉ DARČEKY

Nikon 1 J4 ponúka vynikajúcu všestrannosť, keď chcete cestovať naľahko.

Prisvojte si okamih pomocou bleskovo rýchleho fotoaparátu Nikon 1 J4. Tento prenosný systémový fotoaparát je rýchly, ľahký, má pevnú konštrukciu a poskytuje kvalitu a jednoduché ovládanie.

Ponúka výkonnú kombináciu uznávanej technológie, výnimočnej rýchlosti a bezproblémové ovládanie. Fotoaparát Nikon 1 J4 nenecháva nič náhode. Bez ohľadu na to, či chcete zaznamenávať prvé kroky svojho dieťaťa, alebo explozívnu akciu cieľovej fotografie, svetoznámy systém spracovania obrazu EXPEED od spoločnosti Nikon, 18,4-megapixelový snímač CMOS a rýchly systém automatického zaostrovania zachytia každý pohľad, žmurknutie a úder srdca. Supercitlivý dotykový displej vám umožňuje robiť všetko klepnutím alebo potiahnutím prsta. Vstavaný modul Wi-Fi zjednodušuje pripojenie, zdieľanie a tvorbu na cestách.

Pozoruhodné snímky
Uchovanie vašich spomienok môžete zveriť fotoaparátu, ktorý nesklame. Vďaka veľkému 18,4-megapixelovému snímaču a citlivosti ISO 160 – 12 800 získate nádherné fotografie a videosekvencie aj vtedy, keď snímate pri slabom osvetlení.

Prenosný systém Nikon 1
Snímajte rýchlosťou života a jednoducho vymieňajte objektívy. Malé, rýchle a s dokonalým tvarom – naše špičkové systémové fotoaparáty Nikon 1 dokážu zachytiť všetko.

Veľmi presné zaostrovanie
105 bodov s fázovou detekciou zaostrí na pohyblivé objekty s pozoruhodnou rýchlosťou a presnosťou. Zaznamenávajte ostré fotografie rýchlej akcie frekvenciou až 20 snímok za sekundu s kontinuálnym automatickým zaostrovaním.

Ovládanie pomocou dotykového displeja
Zaostrujte a snímajte jednoduchým klepnutím na supercitlivý dotykový displej. Klepaním môžete vybrať automatické zaostrovacie pole, aktivovať uzávierku alebo pristupovať k hlavným nastaveniam fotoaparátu.

Pripojte sa, zdieľajte a tvorte
Vstavaný modul Wi-Fi zjednodušuje pripojenie k inteligentnému zariadeniu.1 Spestrite svoj život v sociálnych médiách pomocou snímok z fotoaparátu Nikon 1 alebo sa pripojte k svetu kreatívnych fotografických aplikácií.
Pripojte sa, zdieľajte a tvorte

Načasovanie v zlomkoch sekundy
Pomocou funkcie aktívneho výberu môžete vybrať okamih, na ktorom záleží. Nová funkcia v režime zachytenia najlepšieho momentu, aktívny výber, zaznamená až 20 záberov s vysokým rozlíšením iba za jednu sekundu. Vy môžete uložiť všetky snímky, ktoré budete chcieť.

Čaro videosekvencií
Fotoaparát Nikon 1 je vaším dokonalým partnerom pri snímaní videosekvencií, nech už ide o videosekvencie s rozlíšením Full HD alebo o farebné cestopisy. Je to inteligentná voľba na bezproblémové filmovanie. Môžete snímať plynulé akčné videá, vytvoriť kinematografický zážitok pomocou jedinečných kreatívnych režimov a zhotovovať fotografie s plným rozlíšením počas filmovania.

Umelecká sloboda
Pomocou intuitívnej funkcie kreatívnej palety môžete svojim záberom pridať kreatívny nádych. Jednoduchým ťahaním prsta po kruhu na dotykovom displeji alebo otáčaním multifunkčného voliča aplikujte na fotografie umelecké filtre štúdiovej kvality.

Pôsobivá kvalita snímok: Užívajte si snímky s nádhernými detailmi s citlivosťou až ISO 12 800 vďaka veľkému 18,4-megapixelovému snímaču CMOS. Tento rýchly snímač formátu CX bez optického antialiasingového filtra maximálne využíva každý megapixel, aby zachytil krištáľovo čisté snímky s bohatými detailmi aj vtedy, keď snímate pri slabom osvetlení.
Systém EXPEED 4A: Obrazový procesor s dvoma systémami od spoločnosti Nikon vám umožňuje neprerušene rýchlo snímať veľkolepé snímky a HD videosekvencie. Jeden systém spracovania obrazu umožňuje vynikajúcu redukciu šumu, výnimočnú ostrosť a snímky s bohatým stupňovaním odtieňov. Druhý systém zaručuje rýchly a spoľahlivý výkon a plynulé sériové snímanie.
Objektív 1 NIKKOR v súprave: Udržte akciu zaostrenú pomocou objektívu 1 NIKKOR VR 10 – 30 mm f/3,5 – 5,6 PD-ZOOM. Elektromotorické nastavenie zoomu umožňuje rýchle a plynulé približovanie, aby ste mohli jednoducho zachytiť všetko od vzdialených objektov až po extrémne detailné zábery. Objektív je navrhnutý na okamžité snímanie a vynikajúcu prenosnosť a vysunie sa okamžite, keď fotoaparát zapnete, a zasunie sa v momente, keď ho vypnete.
Vylepšené hybridné automatické zaostrovanie: Zaostrite na akciu v jedinom okamihu pomocou systému automatického zaostrovania, ktorý zahŕňa 105 bodov činnosti automatického zaostrovania s fázovou detekciou. Automatické zaostrenie s fázovou detekciou sa používa v digitálnych jednookých zrkadlovkách a dokáže udržať krok s objektom bez ohľadu na rýchlosť jeho pohybu. Pri slabom osvetlení alebo vtedy, keď sa objekt nachádza na okraji obrazového poľa, tento inteligentný hybridný systém okamžite prepne na automatické zaostrovanie s detekciou kontrastu, aby ste vždy dosiahli presné výsledky.
Každá sekunda sa počíta: Fotoaparát Nikon 1 J4 dokáže zachytávať fotografie akcie s plným rozlíšením rýchlejšie, než dokážete jej priebeh zaznamenať očami. Fotoaparát zhotoví 20 snímok v rýchlej sérii, čím poskytuje sériové snímanie frekvenciou až 60 snímok za sekundu so zaostrením pevne nastaveným pri prvej snímke a až 20 snímok za sekundu s kontinuálnym automatickým zaostrovaním. Objavte čaro skryté v zlomku sekundy.
Kinematografický zážitok: Fotoaparát Nikon 1 zjednodušuje filmovanie vzrušujúcich videoklipov s rozlíšením Full HD (1 080p). Filmovať môžete začať okamžite stlačením tlačidla záznamu videosekvencií. Užívajte si plynulé video dokonca aj rýchlej akcie alebo znova prežite každý úder srdca v spomalenom zázname, ktorý prehráva trojsekundovú HD videosekvenciu zaznamenanú frekvenciou 120 snímok za sekundu celých 12 sekúnd. Elektronická stabilizácia obrazu (VR) udržiava zobrazenie stabilné aj pri maximálnom priblížení.2
Fotografovanie počas filmovania: Nemusíte sa rozhodovať medzi videosekvenciami a fotografiami, keď môžete zachytiť všetko súčasne. S fotoaparátom Nikon 1 môžete počas filmovania zachytiť statické snímky s vysokým rozlíšením jednoduchým stlačením tlačidla spúšte alebo môžete použiť funkciu automatického zachytenia snímky, ktorá analyzuje všetky obrazové polia a pri najvhodnejších podmienkach automaticky zachytáva fotografie.
Kreatívne režimy videosekvencií: Funkcie zrýchleného záznamu, skokového strihu a 4-sekundovej videosekvencie robia z filmára vo vašom vnútri hlavnú hviezdu. Zvýšte energiu svojich scén z ulice pomocou funkcie zrýchleného záznamu, zmeňte plynutie času, aby vyzeralo ako animácia, pomocou funkcie skokového strihu alebo zvýšte expresivitu pomocou vecných 4-sekundových videoklipov (môžete ich spojiť 8 dohromady).
Citlivé dotykové ovládanie: Vďaka elektrostatickému 7,5-centimetrovému (3,0-palcovému) dotykovému displeju LCD s 1 037 000 bodmi sa fotoaparát Nikon 1 J4 ovláda veľmi pohodlne. Pomocou funkcie dotykovej spúšte rýchlo zhotovíte fotografie zaostrené na bod, na ktorý ste klepli. Pomocou dotykového zaostrovania upravíte zaostrenie pri snímaní fotografií alebo pri filmovaní v režime pokročilých videosekvencií. K dôležitým nastaveniam fotoaparátu aj k filtrom a efektom môžete pristupovať jednoduchým klepnutím prstom.
Možnosť pripojenia Wi-Fi: Funkcia Wi-Fi fotoaparátu Nikon 1 J4 vám umožňuje jednoducho sa pripojiť, zdieľať a tvoriť. Odosielajte vysokokvalitné snímky priamo z fotoaparátu do smartfónu alebo tabletu, odkiaľ ich môžete okamžite zdieľať, ukladajte ich v inteligentnom zariadení alebo používajte kreatívne fotografické aplikácie.
Snímanie na diaľku: Pripojte sa k inteligentnému zariadeniu a rozšírte svoje možnosti snímania. Zhotovujte fantastické autoportréty alebo skupinové zábery, na ktorých ste aj vy, pomocou pripojeného inteligentného zariadenia na aktivovanie spúšte fotoaparátu na diaľku. Dosiahnite dokonalú kompozíciu zobrazovaním ukážok záberov na veľkom displeji tabletu.
Pohyblivá momentka: Jediným cvaknutím môžete vytvárať fotografie, ktoré sa pohybujú, a ukázať viac z každého okamihu. Fotoaparát vytvorí „živú snímku“ na jednoduché zdieľanie tak, že zachytí krátky časový úsek formou spomalenej videosekvencie, ktorá sa končí zobrazením fotografie s vysokým rozlíšením.
Živé nastavenie: Môžete rýchlo a intuitívne zlepšovať fotografie ešte pred nasnímaním. Nastavenia jednoducho upravíte pomocou ovládacích líšt zobrazených vedľa snímky. Budete môcť zmraziť pohyb, doladiť osvetlenie alebo rozmazať pozadie. Na monitore LCD môžete sledovať zmeny a ešte pred stlačením tlačidla spúšte uvidíte, ako presne budú fotografie vyzerať.
Kreatívny režim: Pomocou efektov fotoaparátu Nikon 1 môžete záberom pridať kreatívny nádych pomocou klepania, potiahnutím prsta alebo stlačením tlačidla. Vysokodynamický rozsah (HDR) pridá viac detailov vysokokontrastným motívom. Prípadne použite umelecké filtre, ako je efekt miniatúry, detského fotoaparátu a cross process, na statické snímky pred snímaním. Odošlite svoje obľúbené snímky priamo do inteligentného zariadenia, aby ste ich mohli okamžite zdieľať.
Funkcia kreatívnej palety: Na fotografie môžete pred snímaním aplikovať umelecké filtre štúdiovej kvality. Funkcia kreatívnej palety pri prechádzaní rôznymi efektmi upravuje jas, sýtosť a vyváženie bielej farby. Stačí, aby ste iba ťahali prstom po kruhu na dotykovom displeji alebo otáčali multifunkčný volič. Obraz na displeji sa bude meniť. Keď uvidíte požadovaný vzhľad, zhotovte záber.
Vstavaný blesk: Pomocou vyklápacieho blesku môžete objektom pridať doplnkové svetlo. Kompaktná záblesková jednotka sa vyklápa automaticky v tmavých prostrediach a poskytuje dostatok svetla na osvetlenie objektov až do vzdialenosti 6 m od fotoaparátu.
Intuitívne ovládanie: Užívajte si pohodlie na dlani vďaka jednoduchému dotykovému ovládaniu, dokonale umiestneným tlačidlám a jednoduchému dizajnu ponuky. Fotoaparát môžete ľahko nastaviť na ovládanie pomocou tlačidiel aj dotykovej obrazovky. Výnimočne jasný monitor s rozlíšením približne 1 037 000 bodov jasne zobrazuje a umožňuje komponovať snímky pri akomkoľvek svetle. Navigáciu zjednodušujú veľké ikony, ktoré sa na ňom zobrazujú.
Dokonale minimalistický: Malý, pevný, s príjemným držaním – atraktívny fotoaparát Nikon 1 J4 je neodolateľný. Hliníkové telo má presné hrany bez medzier, čo zvyšuje jeho krásu.

 

 

 

 

Základné parametre
Farba Čierna
Typ fotoaparátu CSC fotoaparát
Max. rozlíšenie snímky 18,4
Pomer strán snímky 3:2;
Veľkosť snímača 1 (Nikon CX)
Konkrétna veľkosť snímača (v mm) 13,2x8,8 mm
Typ snímača CMOS
Obrazový procesor Expeed 3A
Citlivosť ISO Auto 160-6400/12800
Automatické ostrenie Hybridný AF
Prepočet ohniskovej vzdialenosti (Crop Factor) ÁNO, 2,6x
Výklopný/otočný displej NIE
Veľkosť displeja 3 "
Rozlíšenie displeja 921000 obr. bodov
Dotykový displej NIE
Typ obrazovky TFT LCD
Najdlhší expozičný čas 30 s
Vstavaný blesk ÁNO
Externý blesk NIE
Režimy blesku Automatický, automatický spojený s redukciou efektu červených očí, doplnkový blesk, doplnkový blesk + synchronizácia blesku s dlhými časmi uzávierky, predzáblesk proti červeným očiam, predzáblesk proti červeným očiam + synchronizácia blesku s dlhými časmi uzávierky, synchronizácia blesku s druhou lamelou uzávierky, synchronizácia blesku s druhou lamelou uzávierky + synchronizácia blesku s dlhými časmi uzávierky, vypnutý
Samospúšť 2, 5, 10 s
Meranie expozície TTL meranie expozície pomocou obrazového snímača
Kompenzácia expozície ±3 EV (v krokoch po 1/3 EV)
Rozlíšenie videoklipov 1920×1080/60i, 1920×1080/30p, 1280×720/60p, Spomalené videosekvencie 640×240/400 sn./s, 320×120/1200 sn./s, Pohyblivé momentky 1920×1080/60p
Formát videa MOV(MPEG-4AVC/H.264)
Mikrofón Stereo
Reproduktor Mono
Interná pamäť NIE
Pamäťové karty micro SD SDHC SDXC
USB USB 2.0
HDMI ÁNO, typ C (mini HDMI)
Vstup pre ext. mikrofón NIE
Vstup pre slúchadlá NIE
Vstavané Wi-Fi NIE
GPS NIE
Napájanie Li-Ion akumulátor
Typ akumulátoru EN-EL22
Hmotnosť 232 g
Rozmery 99,5x60x28,5 mm
Obsah balenia Kryt bajonetu BF-N1000, nabíjateľná lítium-iónová batéria EN-EL20 (s krytom kontaktov), nabíjačka MH-27, popruh AN-N1000, USB kábel UC-E19, CD s aplikáciou ViewNX 2 alebo Short Movie Creator, užívateľská príručka, CD s návodom na použitie
Príslušenstvo
Čítačky pam. kariet SDHC USB kľúče SDXC Hama
Hama - STAR 75 Hama - STAR 75 Na sklade
19,00 €
Statívy
Vanguard VEO AM-234 Vanguard VEO AM-234 Na sklade
47,90 €
Velbon
Velbon EX - 888 Velbon EX - 888 Na sklade
49,90 €
Polarizačné filtre UV filtre Čistiace potreby Darčekové poukážky
Kompatibilné produkty