FujiFilm X-T3 telo strieborné

Cashback 100€
FujiFilm X-T3 telo strieborné
FujiFilm X-T3 telo strieborné - 2/5
FujiFilm X-T3 telo strieborné - 3/5
FujiFilm X-T3 telo strieborné - 4/5
FujiFilm X-T3 telo strieborné - 5/5
Vaše výhody
Poraďte sa s odborníkom zadarmo
Poukaz na CEWE Fotoknihu v hodnote 30 €
Poukaz na 20ks fotografií zadarmo
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Kód produktu 80055823
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem
Splátková kalkulačka

FujiFilm X-T3 telo strieborné

Po kúpe tohto fotoaparátu si môžete uplatniť Cashback vo výške 100€. Viac o Cashback tu

Nový X-T3 má 26 MPx APS-C snímač bez AA filtra s vyšším rozlíšením, než jeho predchodca (X-T2  mal 24 MPx).
Asi najvítanejšou a najpodstatnejšou zmenou je nový systém ostrenia, ktorý v rámci fázovej detekcie pokrýva celú plochu snímača, nielen stred, ako tomu bolo u X-T2.
Fuji X-T3, má oproti X-T2, aj Bluetooth, Wifi a dotykový LCD displej.

Citlivosť ISO začína už od 160 - 12 800.
Vylepšená je aj výdrž batérie (až 390 snimkov), a aj sériové snímania, ktoré je až 30 fps.
Filmárov poteší aj vyššia kvalita záznamu videa 4K 60p v 10-bitovej kvalite.
Pribudla aj profesionálna asistenčná funkcia Zebra, ktorá v hľadáčiku, alebo na LCD displeji detekuje prepaly v zábere + funkcia Pre-Shooting, ktorá umožňuje zaznamenať snímok ešte pri predstlačení spúšte.
Z nových obrazových efektov pribudol Color Chrome effect a Monochrome.
Nový je aj elektronický hľadáčik, ktorý má podstatne vyššie rozlíšenie - až 3 690 000 bodov.

Nový snímač X-Trans CMOS 4
X-T3 je vybavený novým snímačom X-Trans CMOS 4 a procesorom na spracovanie obrazu X-Processor 4, ktorý prináša novú, štvrtú generáciu radu X a plne využíva schopnosť týchto zariadení štvrtej generácie využívať významné zlepšenie výkonnosti.

Vyššia kvalita obrazu
Najvyššia úroveň rozlíšenia 26,1 MPx v snímači veľkosti APS-C. Taktiež dosahuje rovnakú nízku úroveň šumu ako súčasné modely, a tým zvyšuje aj počet pixelov.

Video 4K v 10-bitovej kvalite
Video výkon pre profesionálov. Podpora 4K / 60P 4: 2: 0 10bitový interný záznam SD karty, rovnako ako 4K / 60P 4: 2: 2 10bitový HDMI výstup, ktorý možno natáčať súčasne. Tiež predstavujú video-špecializovaný film Simulácia režim "ETERNA," populárny s X-H1.
Zavedením nového procesu znižovania šumu a novou funkciou "4K interframe reduction noise" sa znížil šum o ekvivalent cca. 2 EV. Nový proces NR má zvýšenú úroveň presnosti identifikácie šumu pre primeraný výkon odšumovania. Okrem toho bola minimálna citlivosť na snímanie záznamov F-Log a DR400% rozšírená zo štandardných modelov ISO 800 na ISO 640, ktoré spĺňajú potreby filmárov.

Farebný režim Chrome
Farebný efekt farieb Chrome, ktorý bol predtým k dispozícii len v stredoformátovom fotoaparáte FUJIFILM "GFX50S", je uvedený v modeli X-T3, ktorý je prvý v rade X. Tento efekt prináša hlbšie farby a odstupňovanie objektov s vysoko nasýtenými farbami, ako sú napríklad živé kvety v červených odtieňoch. Vysokorýchlostný X-Processor 4 znamená, že tento efekt je možné aplikovať nielen na jednotlivé zábery, ale aj na kontinuálne snímanie.

Nový AF
Dramaticky vylepšený výkon automatického zaostrovania: 1,5 krát rýchlejšia rýchlosť spracovania než súčasné modely, ktoré prinášajú rýchlejšie a presnejšie automatické zaostrovanie a podstatne zvýšený výkon v detekcii AF na tvár / oko vďaka pixelom detekcie fáz 2,16M, ktoré sú usporiadané na celom ráme.
Limit automatického zaostrenia na fázovú detekciu v slabom osvetlení bol takisto rozšírený o 2 stopy, od -1EV do -3EV, čo umožňuje presné zaostrenie v podmienkach s nízkou hladinou osvetlenia, napr. scéna iba pri sviečkach alebo fotografovaní v noci.
Významné zlepšenie sledovania rýchlo sa pohybujúceho objektu: Poskytovanie nepretržitého snímania až 30 snímok za sekundu pri použití hladkého Live View s rýchlosťou 60 snímok za sekundu na kontrolu témy.
Rýchlosť a presnosť funkcie detekcie tváre na pohybujúcej sa osobe sa zdvojnásobila oproti aktuálnym modelom. Automatické rozpoznanie očí podporuje režim AF-C a zachováva presné sledovanie zaostrenia.
X-T3 presne zaostrí pri snímaní osoby z prednej strany alebo z boku, dokonca aj v situáciách, v ktorých bol predtým problém s automatickým rozpoznávaním tváre alebo očí. AF detekcie tváre a očí je k dispozícii aj počas nahrávania videa, aby sa dosiahlo plynulé natáčanie osôb.

Vylepšený výkon hľadáčika zlepšuje schopnosť sledovať pohyblivý objekt
Model X-T3 má EVF s vysokým rozlíšením 3,69 milióna bodov a zväčšením 0,75x. Časové oneskorenie zobrazenia je len 0,005 sekundy a obnovovacia frekvencia až 100 snímkov za sekundu zaručuje plynulé zobrazenie pohybov, čo umožňuje presne určiť pohyby objektu a polohy zaostrenia.
Nový režim "Športový hľadáčik" umožňuje jednoduché zachytenie pohybujúceho sa objektu. Režim zaznamenáva približne 16,6 megapixlové fotografie (1,25x crop). V hľadáčiku je vyznačená oblasť snímania (1,25x crop). Všetko, čo je umiestnené mimo tejto oblasti, slúži fotografovi pre lepšiu orientáciu a sledovanie pohybujúcich sa predmetov.

Reálne monochromatické snímky
X-T3 používa nový procesor na spracovanie obrazu "X-Processor 4", ktorý pridáva novú funkciu "monochromatické nastavenie" do režimov simulácie filmu, ktoré sú založené na technológii FUJIFILM, ktorá prináša rôzne farebné výrazy.
Teplá čierna a studená čierna, konvenčne dosiahnutá s možnosťou výberu konkrétnych fotografických techník, boli verne reprodukované digitálne, aby sa rozšíril rozsah čiernobielych variácií. Táto funkcia je k dispozícii v štandardnom režime "monochromatický", rovnako ako v režime "ACROS", ktorý poskytuje hladké polotóny, hlbokú čiernu a krásne textúry.

Dotykový výklopný LCD
Model X-T3 využíva dotykový panel s vyšším kontrastom, širším uhlom pozorovania a lepšou ovládateľnosťou ako v predchádzajúcich modeloch, ktoré umožňujú intuitívnu prevádzku.
X-T3 zdedil funkcie X-H1, ako sú veľké tlačidlá na hornom paneli / tlačidlá na zadnom paneli a výrazné kliknutie na prednom a zadnom rolleri.

Konektivita
Na tele fotoaparátu je konektor pre slúchadlá, aby bolo možné všetko príslušenstvo potrebné na nahrávanie videa mať pripojené centrálne k telu pre zvýšenie mobility.
Kryt konektorov je odnímateľný a umožňuje jednoduché pripojenie káblov HDMI, mikrofónu, slúchadiel.
Konektor USB podporuje špecifikácie typu USB C (USB3.1 Gen1). Môžete tak pripojiť nabíjačku a nabíjať akumulátor priamo v tele fotoaparátu.

Software X RAW studio
Jedná sa o unikátny softvér na vyvolanie RAWov, od firmy FUJIFIILM. Pripojením počítača nainštalovaného pomocou technológie X RAW STUDIO a fotoaparátu pomocou kábla USB môže byť procesor vo fotoaparáte použitý na spracovanie RAW súborov.
Čas spracovania nebude ovplyvnený žiadnymi obmedzeniami vášho počítača a nie je žiadny problém pri dávkovom spracovaní veľkého počtu obrázkov. Pretože ponúka optimalizované prostredie pre sériu X, môžete získať kompletnú kvalitu obrazu vrátane tónu, reprodukcie farieb a filmových simulácií.

 

Základné parametre
Farba Čierna
Typ fotoaparátu CSC fotoaparát
Efektívne rozlíšenie 26,1 Mpx
Veľkosť snímača 23,5 x 15,6 mm
Typ snímača X-Trans CMOS IV
Citlivosť ISO Auto 80-51200
Stabilizácia obrazu NIE
Nekomprimovaný formát (RAW) ÁNO
Automatické ostrenie ÁNO
Manuálne ostrenie ÁNO
Bajonet výmenných objektívo ÁNO
Veľkosť displeja 3 "
Rozlíšenie displeja 1040000 obr. bodov
Dotykový displej ÁNO
Live view (živý náhľad) ÁNO
Hľadáčik ÁNO
Pokrytie hľadáčika 100 %
Zväčšenie hľadáčika 0,75x
Rozlíšenie hľadáčika 3690000 obr. bodov
Manuálna expozícia ÁNO
Priorita clony ÁNO
Priorita času ÁNO
Scénické režimy ÁNO
Samospúšť ÁNO
Rozlíšenie videoklipov 4K
Pamäťové karty SD/SDHC/SDXC
USB USB
HDMI ÁNO
Vstup pre ext. mikrofón ÁNO
Vstup pre slúchadlá ÁNO
Vstavané Wi-Fi ÁNO
Bezdrôtové pripojenie ÁNO
Napájanie Li-ion akumulátor
Typ akumulátoru NP-W126S
Max. výdrž akumulátora (štandard CIPA) 390 snímkov
Hmotnosť 539 g
Rozmery 132,5 x 92,8 x 35,4 mm