Fujifilm Instax Mini 90 čierny

Štýlový fotoaparát produkujúci instantné fotografie z radu Instax mini, ktorý umožňuje okamžite vyvolať fotografiu o veľkosti kreditnej karty.

Instax mini 90 NC EX D predstavuje spojenie prvotriedneho dizajnu so širokou paletou režimov fotografovania, ktoré sú upravené podľa rôznych scén a umožňujú tak obstaranie realistickejších fotografií.

Fotoaparát automaticky detekuje stupeň jasu snímaného prostredia a volí optimálne množstvo svetla v blesku a optimálnu dobu expozície.

Instax mini 90 Neo Classic ponúka tiež širokú škálu režimov fotografovania, vrátane režimu dvojitej expozície, pri ktorom dvojité stlačenie tlačidla spúšte umožní zachytiť 2 obrazy na rovnakom políčku, ďalej režim B (bulb).

Fotoaparát má k dispozícii ešte ďalšie režimy prispôsobené rôznym scénam, vrátane režimu Makro (umožňuje nadobudnutie snímok z krátkej vzdialenosti bez nutnosti použitia približovacieho objektívu, ako u tradičných modelov), režim Deti (vhodný pre fotografovanie detí, domácich zvierat a iných, rýchlo sa pohybujúcich objektov vďaka krátkej dobe expozície) a režim Party (umožňuje dosiahnutie výrazných záberov objektov a pozadia aj v tmavých miestnostiach).

Instax mini 90  ponúka viac možností fotografovania ako doterajšie modely z radu Instax a zaručuje užívateľom väčšiu tvorivú slobodu.

Diskusia
Meno:  *
E-mail:

Prosím opíšte kód: CONTACT_VERIFICATIONCODE_REFRESH  *
Pridať príspevok
Ešte nikto nenapísal žiadny príspevok do diskusie.