FujiFilm Instax Mini 9 modrý + fotopapier

Set obsahuje:
Fotoaparát Instax Mini 9
Fotopapier na 10 fotografií

Instantný fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 je skvelým spoločníkom, nech idete mkoľvek. Fotoaparát Instax Mini 9 svojím dizajnom vystupuje z radu nudných a nič nehovoriacich fotoaparátov a vy ho vďaka tomu môžete skvele využiť ako dizajnový doplnok. Fotoaparát je vhodný pre všetkých mladých fotografov, ktorí sa neboja prejaviť svoj zmysel pre dizajn.

Vráťte sa späť v čase
Ste fanúšikom doby, kedy sa fotografie vyvolávali? Chýba vám ten pocit, kedy ste si mohli fotografiu vziať do rúk a poriadne si ju pozrieť? Fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 je pre vás teda skvelou voľbou. A čo viac, fotoaparát odstraňuje zdĺhavé a trochu drahé vyvolávanie a vy si svoj snímku budete môcť prezrieť počas chvíľky od obstarania.

Snímajte selfíčka, ktorá len tak niekde neuvidíte
Selfie fotografie sú v dnešnej dobe veľkým hitom a po internete ich nájdete milióny. Fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 vám dáva možnosť vyjsť z radu a byť originálnym. Vďaka praktickému selfie zrkadlu umiestnenému na prednej strane objektívu si budete istí výslednú fotografií ešte pred jej obstaranie.

V jednoduchosti je sila
Fotoaparát Fujifilm Instax Mini 9 je na ovládanie rovnako jednoduchý, ako predchádzajúci model. Zhrnúť sa dá do troch krokov. Pomocou tlačidla umiestneného na hornej strane fotoaparát spustíte, volič expozícia potom nastavíte do optimálnej polohy tak, aby korešpondovala s oblohou, a stlačíte spúšť. Onedlho máte snímku v ruke.

Fujifilm Instax Mini 9 - kvalitný objektív
 
Monofokálny objektív Fujinon splní všetky vaše očakávania. Fotoaparát sa radí do skupiny stredoformátových prístrojov, fotografie teda pokrývajú celú plochu záznamového média. Nižšiu svetelnosť objektívu kompenzuje ako integrovaný blesk s dosahom až 2,7 m, tak aj vysoká citlivosť instantného materiálu Instax Mini ISO 800.