Fujifilm Instax Mini Hello Kitty

Fujifilm Instax Mini Hello Kitty
Fujifilm Instax Mini Hello Kitty - 2/3
Fujifilm Instax Mini Hello Kitty - 3/3
Vaše výhody
Pri doručení na našu predajňu je doprava zadarmo
Kód produktu 80044644
Nákup na splátkyAko na splátky?
Splátková kalkulačka Cetelem

Fujifilm Instax Mini Hello Kitty

 

Fotoaparát FUJIFILM INSTAX MINI HELLO KITTY má kompaktné rozmery a ľahkú konštrukciu. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá, stačí, keď skontrolujete nastavenia pomocou LED indikátora a stlačíte spúšť. Vyhotovuje snímky veľkosti kreditnej karty, ktoré sú hotové za pár minút. Vybavený je objektívom Fujinon 60mm, f12,7 s automatickým bleskom s dosahom 0,6-2,7m a nabitím za 0,2-6 sec. a pevným zaostrovaním. Fotoaparát je ideálnym doplnkom pre dievčatá. Jeho prevedenie je navyše v obľúbenej ružovej farbe so známym motívom Hello Kitty. Napájaný je pomocou dvoch alkalických AA batérií.

Dizajn a balenie
Ľahký fotoaparát FUJIFILM INSTAX MINI HELLO KITTY vyniká jedinečným dizajnom vo forme obľúbenej postavičky Hello Kitty. Je vhodný pre všetky malé slečny, ktoré ocenia aj špeciálny darčekový set. Ten obsahuje okrem samotného fotoaparátu aj sadu samolepiek, popruh na krk a film, všetko v tejto špeciálnej edícii.

Odfoť a vytlač
Kompaktný fotoaparát FUJIFILM INSTAX MINI HELLO KITTY si deti obľúbia aj kvôli jednoduchej manipulácii, ktorá nezaberie veľa času a jej výsledkom je okamžité vyhotovenie kvalitnej fotografie. A na to všetko vám postačujú len tri jednoduché kroky! Najskôr stlačte tlačidlo vedľa objektívu pre zapnutie prístroja, potom nastavte volič do osvetlenej polohy a napokon len stlačte tlačidlo fotenia a vytlačte zábery takmer okamžite! Vyhotoviť fotografie ešte nebolo také jednoduché!

High-key fotografie
Praktický fotoaparát poskytuje užívateľom aj ďalšie moderné nastavenia, ktoré dokážu upraviť výsledný efekt vyhotovenej fotografie. Medzi takéto nastavenia patrí aj režim high-key. Po jeho aktivovaní jednoduchým stlačením tlačidla, budú vaše snímky zhotovované s jemnejším dojmom. Očaria vás tak svetlejším vyznením, jasnejšími a pestrejšími farbami či pozitívnejším prevedením.

Selfie
Samozrejmosťou je možnosť vytvárať populárne selfies. K tomuto je fotoaparát FUJIFILM INSTAX MINI HELLO KITTY vybavený zrkadlom, takže dokonalý výsledok bude zaručený. Mladé slečny budú vždy pripravené prezentovať dvoje roztomilé fotky.

Napájanie
FUJIFILM INSTAX MINI HELLO KITTY je napájaný dvomi LR6/AA 1,5 V alkalickými batériami, ktoré postačujú na vyhotovenie jednoduchých snímok. Prieskum ukázal, že to kapacitne vystačuje na 10 filmových balíčkov. To znamená, že jedno balenie alkalických batérií vám bohato postačí pre zhotovenie veľkého množstva snímok.