Cetelem

Pripravili sme exkluzívne pre našich zákazníkov v spolupráci so spoločnosťou Cetelem jedinečnú ponuku pre všetkých nadšencov fotografie.

Radi by ste si zadovážili vysnívaný fotoaparát, alebo objektív, ale nechceli by ste príliš zaťažovať Váš rozpočet? Iba Fotolab má pre Vás riešenie. Do konca nemusíte mať pri sebe žiadnu hotovosť a ani nemusíte platiť priamo na mieste žiadnu akontáciu.

Nízke splátky máte rozložené až na 22 mesiacov a preplatíte LEN 10% z kúpnej sumy. Pre zákazníka to znamená, že si príde zakúpiť vytúženú FULL-FRAME zrkadlovku v hodnote 1 999€ s DPH, na mieste nezaplatí ani Euro a fotoaparát spláca po 99,82€ s DPH 22 mesiacov. Výslednú sumu, ktorú zákazník zaplatí je 2 196,04€ s DPH.

V prípade, že hľadáte skôr fotoaparáty strednej triedy, navštívte niektorú z našich predajní a presvedčte sa osobne o možnostiach naozaj nízkych splátok a potešte nie len seba, ale aj členov Vašej rodiny novým fotoaparátom od nás.

Tieto splátky je možné použiť na produkty už od 300€, čo znamená dostupnosť nového fotoaparátu naozaj každému. Len skutočne silné spoločnosti dokážu poskytnúť svojim zákazníkom silnú oporu.Cetelem