Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 

Navrhnuté profesionálom: predlohy k CEWE FOTOKNIHE na každú príležitosť


Chystáte sa vytvoriť si CEWE Fotoknihu k určitej príležitosti, napríklad ku koncu roka, k letnej dovolenke, k prvému roku dieťatka alebo k svadbe? Naši experti na tvorenie pre Vás navrhli CEWE fotoknihy s rôznymi témami, ktoré si môžete bezplatne stiahnuť ako súbory vo formáte ZIP. Po rozbalení v počítači môžete predlohy otvoriť pomocou softvéru CEWE Fotosvet a prispôsobiť si ich podľa svojich vlastných predstáv.

Nádherné zimné predlohy pre všetky vaše fotoknihy


Obdobie čarovných radovánok v zasneženej prírode môžete uchovať v novej fotoknihe. Aby ste si užili zimný čas čo najdlhšie, pripravili sme si pre vás vianočnú predlohu, aby sme vám ušetrili čas, pri vytváraní fotoknihy. Zažite vianočnú náladu znovu a znovu s novou vianočnou fotoknihou.


Predloha k tematike ročenka

Najlepšie momenty roka


CEWE FOTOKNIHA nemusí slúžiť len na uchovanie fotiek z dovoleniek či svadieb. Vyskúšajte si vytvoriť fotoknihu aj ako prehľad uplynulého roka a naplňte ju krásnymi spomienkami na výlety, oslavy či každodenné radosti s rodinou a priateľmi. Takáto ročenka vám bude na dlhý čas pripomínať prežité okamihy a určite ju ocenia všetci členovia rodiny.


Predlohy k tematike dieťa

Chlapčenská knižka


Táto predloha v sebe spája moderný dizajn a hravé detaily. S láskou vybraté cliparty ladia s farebným konceptom knižky v bábätkovskej modrej a ideálne podčiarkujú témy ako je napríklad prvá spoločná dovolenka.


Dievčenská knižka


Táto predloha je v nežnej bábätkovskej ružovej. Dokonale vzájomne zladené rámiky a cliparty spolu vytvoria harmonický celok.


Zachyťte najkrajšie spomienky z dovolenky!


Neviete si radu s vašou dovolekovou fotoknihou? Skúste sa inšpirovať našou najnovšou predlohou alebo si ju priamo upravte v softvéri CEWE Fotosvet.


Predloha k tematike láska

Predlohy fotoknihy
k téme láska a svadba


Ste jedineční a toto bude Váš mimoriadny deň! Preto môžete pre svoju svadobnú fotoknihu použiť našu nádhernú predlohu. Vďaka nej sa aj Vaša CEWE Fotokniha stane čímsi výnimočným a jedinečným.


Ako na to?
Takto si bezplatne stiahnete predlohu CEWE Fotoknihy


1. Kliknite na "stiahnuť predlohu".
2. Predloha sa automaticky uloží vo Vašom počítači.
3. Rozbaľte priečinok .zip:
4. Teraz jednoducho potiahnite stiahnutý súbor .zip do priečinku, do ktorého chcete uložiť aj Vašu CEWE Fotoknihu. V ňom potom môžete rozbaliť súbor. Pravým tlačidlom si vyberte príslušnú funkciu. Alebo kliknite dvakrát na súbor - vytvorí sa priečinok, v ktorom bude uložená daná predloha.
5. Otvorte rozbalený súbor v našom softvéri CEWE Fotosvet:
6. Dvakrát kliknite na súbor s modrou ikonou CEWE (súbor *.mcf). Prvé otvorenie predlohy môže chvíľu trvať, pretože v závislosti od danej predlohy sa musí načítať mnoho prvkov na tvorbu.
7. Akonáhle sa v softvéri otvorí predloha, môžete začať s Vašou originálnou tvorbou CEWE Fotoknihy.
8. Začnite tvoriť:


Prajeme Vám príjemnú zábavu!


Upozorňujeme:
Pri otváraní môže vyskočiť jedno alebo viac chybových hlásení. Stačí ich jednoducho potvrdiť kliknutím na "OK" a môžete začať tvoriť.

 

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií