Infolinka FOTOPRÁCE
02/6820 4415
Po-Ne: 8:00 - 22:00 hod.
Infolinka FOTOAPARÁTY
02/6820 4418
Po-Pi: 8:00 - 16:00 hod.
15 predajní
na Slovensku
 
Košík
 
pozeranie videa vo fotoknihe prostredníctvom smartfónu

Video v CEWE FOTOKNIHE

Stále viac a viac ľudí používa smartfón alebo fotoaparát na krátke videá. Teraz sa vaše video môže stať súčasťou každej CEWE FOTOKNIHY. Jednoducho umiestnite video pomocou filmového pásu na požadované miesto a neskôr v hotovej CEWE FOTOKNIHE si ho môžete prehrávať prostredníctvom unikátneho QR kódu s použitím vášho smartfónu alebo tabletu.

Naskenujte QR kódNaskenujte QR kód

Vyskúšajte si to:

Naskenujte QR kód pomocou fotoaparátu vo vašom smartphone alebo tablete pomocou aplikácie čítačky QR kódov a môžete pozrieť video.


  1. Kliknite na video podľa vášho výberu a pridajte ho ako fotografiu v požadovanej lokalite do vašej CEWE FOTOKNIHY.
  2. Existujú dva spôsoby, ako zobraziť video v CEWE FOTOKNIHE: buď sa rozhodnete pre jeden titul alebo vyberte filmové pásy až zo šiestich snímok.
  3. Automaticky bude vygenerovaný QR kód pre prehrávanie videa. Ten môže byť umiestnený kdekoľvek v CEWE FOTOKNIHE.
  4. Pomocou kamery vo vašom smartfóne alebo v tablete naskenujte váš QR kód. Ihneď potom môžete sledovať videá priamo na vašom mobilnom zariadení. Jedinou podmienkou je, že potrebujete čítačku QR kódov. Môžete si ju stiahnuť zadarmo z App Store alebo Google Play.

Vyskúšajte si to:


Stiahnite si aplikáciu na čítanie QR kódov, následne naskenujte QR kód pomocou fotoaparátu vo vašom smartfóne alebo tablete a pozrite si video.

K dispozícii pre:
Stiahnuť softvér
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré jej pomáhajú k správnemu fungovaniu. Využívaním našich služieb a tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s ich používaním. Viac informácií