16 PREDAJNÍ NA SLOVENSKU!

Navštívte nás a radi vám poradímeBratislava Malacky Trnava Trenčín Považska Bystrica Žilina Martin Zvolen Dolný Kubín liptovský Mikuláš Lučenec Spišská Nová Ves Prešov Michalovce Kosice

Navštívte naše predajne zamerané na fototechniku vo vašom okolí.


Fotolab prevádzkuje sieť špecializovaných obchodov zameraných na fototechniku na celom území Slovenska v mestách, ako je Bratislava, Trnava, Žilina, Trenčín, Martin, Malacky, Zvolen, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Lučenec, Spišská Nová Ves, Prešov a Michalovce.

Naše predajne sú umiestnené v moderných nákupných centrách a ponúkajú touch'n try (chyť a vyskúšaj) pulty, pre zážitok z najnovších digitálnych fotoaparátov a príslušenstva Nikon, Sony, Canon, Olympus, Panasonic, Sigma, Lomografie, Vanguard, Lowepro, a mnoho dalších svetových značiek.


Fotolab je brand CEWE a ponúka najlepšiu fotoslužbu na Slovensku s produktami ako je CEWE FOTOKNIHA, kalendáre, okamžitá tlač fotografií na všetkých predajniach, fotoobrazy ako foto na plátno a mnoho dalších fotografických darčekov. Vo všetkých našich predajniach máte možnosť vidieť vzorky našich vysoko kvalitných fotoproduktov.

* Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH bez poplatku za doručenie.